Bolu Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Hatay Antakya Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 180 TL olduğu Bolu Hatay arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 02:00 Has Turizm A.Ş. aracıdır. TVR1 olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Hatay Nur Seyahat, Gökbey Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
843.71 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 08dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
6

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > BOLU > HATAY 15.06.2021 02:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 250 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > BOLU > HATAY 15.06.2021 04:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 250 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > BOLU > HATAY 15.06.2021 19:00 ooo7, 2+1 200 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. YALOVA > BOLU > HATAY 15.06.2021 20:30 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 250 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > BOLU > HATAY 15.06.2021 21:00 T2*1, 2+1 180 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > BOLU > HATAY 15.06.2021 23:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 250 TL Bilet Al

HATAY BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > BOLU > TEKİRDAĞ 12.06.2021 13:00 P46, 2+1 250 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > BOLU > İSTANBUL 12.06.2021 14:30 ooo7, 2+1 200 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > BOLU > EDİRNE 12.06.2021 15:00 P46, 2+1 250 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > BOLU > YALOVA 12.06.2021 16:45 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 250 TL Bilet Al
Hatay Güney Turizm HATAY > BOLU > İSTANBUL 12.06.2021 19:00 HJ46, 2+1 200 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > BOLU > İSTANBUL 12.06.2021 19:02 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 200 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > BOLU > İSTANBUL 12.06.2021 19:15 T2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm Reyhanlı > HATAY > BOLU > İSTANBUL 12.06.2021 19:15 T2*1, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat HATAY > BOLU > İSTANBUL 12.06.2021 19:30 31HY, 2+1 200 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Bolu Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Bolu Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Bolu Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Bolu Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Bolu Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Bolu Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Hatay Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Hatay Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Hatay Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Hatay Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Hatay Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

BOLU HATAY GÜZERGAHI

BOLU HATAY YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

148 km / 1 saat 26 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün