Bolu Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Bolu İstanbul arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 02:00 Çorum Kargı Turizm aracıdır. 46ne olan bu araç tahmini olarak 02:00 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Villa Seyahat, Özemniyet firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
264.99 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 05dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
33

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Çorum Kargı Turizm ÇORUM > BOLU > İSTANBUL 13.04.2021 02:00 46ne, 2+2 70 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm ÇORUM > BOLU > Alibeyköy > İSTANBUL 13.04.2021 02:00 46ne, 2+2 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > BOLU > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 13.04.2021 02:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > BOLU > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 13.04.2021 02:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > SİLİVRİ 13.04.2021 02:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Özemniyet BOLU > İSTANBUL (Alibeyköy) 13.04.2021 02:00 TRV2, TRAVEGO ,2+2 90 TL Bilet Al
Özemniyet BOLU > İSTANBUL (Esenler) 13.04.2021 02:00 TRV2, TRAVEGO ,2+2 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > BOLU > İSTANBUL > Çerkezköy 13.04.2021 02:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > BOLU > Alibeyköy > Çerkezköy 13.04.2021 02:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 13.04.2021 03:00 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > BOLU > İSTANBUL > EDİRNE 13.04.2021 04:15 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > BOLU > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 13.04.2021 04:15 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 13.04.2021 05:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > BOLU > İSTANBUL 13.04.2021 05:45 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > BOLU > Alibeyköy > İSTANBUL 13.04.2021 05:45 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 13.04.2021 06:45 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 13.04.2021 07:45 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > BOLU > İSTANBUL 13.04.2021 08:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > BOLU > Alibeyköy > İSTANBUL 13.04.2021 08:00 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > BOLU > İSTANBUL 13.04.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 13.04.2021 11:30 CLASS, 2+2 85 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 13.04.2021 12:20 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 13.04.2021 13:15 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Özemniyet BOLU > İSTANBUL (Alibeyköy) 13.04.2021 13:15 TRV2, TRAVEGO ,2+2 90 TL Bilet Al
Özemniyet BOLU > İSTANBUL (Esenler) 13.04.2021 13:15 TRV2, TRAVEGO ,2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > SİLİVRİ 13.04.2021 14:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Özemniyet BOLU > İSTANBUL (Alibeyköy) 13.04.2021 15:15 PI46, 2+2 90 TL Bilet Al
Özemniyet BOLU > İSTANBUL (Esenler) 13.04.2021 15:15 PI46, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 13.04.2021 16:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 13.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 13.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > BOLU > İSTANBUL 13.04.2021 21:16 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > BOLU > Alibeyköy > İSTANBUL 13.04.2021 21:16 35-1, 2+1 80 TL Bilet Al

İSTANBUL BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 08:30 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 09:00 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 10:00 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 10:20 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 11:00 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 11:30 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 12:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > BOLU > Erciş 10.05.2021 12:00 1+1., 1+1 350 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 12:30 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 14:00 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > BOLU > BATMAN 10.05.2021 14:00 1+1-, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 14:30 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 15:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 15:20 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > İSTANBUL > BOLU > Üçtepe (Kozbükü) 10.05.2021 16:00 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 16:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > MERSİN 10.05.2021 16:29 1-27, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 16:30 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > BOLU > MERSİN 10.05.2021 17:15 1-27, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 17:30 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 17:50 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BOLU 10.05.2021 18:00 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BOLU 10.05.2021 18:20 SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > MERSİN 10.05.2021 18:30 1-27, 1+1 100 TL Bilet Al
Aksakal Seyahat Küçükköy > BOLU > İnebolu 10.05.2021 19:00 A1+1, A1+1 AİLE ,1+1 160 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > BOLU > Taşova 10.05.2021 19:00 062ç, 2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > BOLU > Taşova 10.05.2021 19:00 062ç, 2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > BOLU > Taşova 10.05.2021 19:15 062ç, 2+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > BOLU > MERSİN 10.05.2021 19:15 1-27, 1+1 100 TL Bilet Al
Aksakal Seyahat Küçükköy > İSTANBUL(Esenler) > BOLU > İnebolu 10.05.2021 21:00 A1+1, A1+1 AİLE ,1+1 140 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > BOLU > Taşova 10.05.2021 21:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > BOLU > Taşova 10.05.2021 21:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BOLU > MERSİN 10.05.2021 21:00 1+1T, 1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > BOLU > Taşova 10.05.2021 21:15 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al
Aksakal Seyahat Küçükköy > Balat > BOLU > İnebolu 10.05.2021 21:30 A1+1, A1+1 AİLE ,1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > BOLU > MERSİN 10.05.2021 21:45 1+1T, 1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > BOLU > Taşova 10.05.2021 22:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > BOLU > Taşova 10.05.2021 22:15 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > BOLU > Taşova 10.05.2021 22:30 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 250 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Bolu Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Bolu Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Bolu Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Bolu Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Bolu Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Bolu Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce İstanbul Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya İstanbul Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük İstanbul Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak İstanbul Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın İstanbul Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara İstanbul Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

BOLU İSTANBUL GÜZERGAHI

BOLU İSTANBUL YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: D160 yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Paşa Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Tavil Mehmet Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D100 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Bolu Düzce Yolu / D100 yönünde dümdüz ilerleyin

2,2 km / 2 dakika: Bolu Düzce Yolu / D100 boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,3 km / 1 dakika: D100 çıkışına girin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Anadolu Otoyolu Bolu Batı Bağlantısı yönündeki 1. çıkışa girin Kısmen paralı yol

238 km / 2 saat 22 dakika: Çatalın solundan devam edin, Düzce / İstanbul tabelalarını takip edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün