Bolu Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Bolu Kayseri arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 15:59 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. CCKE olan bu araç tahmini olarak 15:59 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat, Bitlis Taç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
500.35 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 43dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
7

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > BOLU > KAYSERİ > VAN 12.02.2021 15:59 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > KAYSERİ 12.02.2021 16:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > BOLU > KAYSERİ > Hizan 12.02.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > KAYSERİ > BATMAN 12.02.2021 18:00 X+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > KAYSERİ 12.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > BOLU > KAYSERİ > VAN 12.02.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BOLU > KAYSERİ 12.02.2021 22:30 TR38-VİR, 2+2 90 TL Bilet Al

KAYSERİ BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > BOLU 06.03.2021 00:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 01:30 H1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 01:59 H+3, HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 02:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 05:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 18:58 1+2Y, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 19:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > BOLU 06.03.2021 21:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 21:30 2+1p, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > BOLU > İSTANBUL 06.03.2021 23:00 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Bolu Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Bolu Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Bolu Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Bolu Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Bolu Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Bolu Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Kayseri Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Kayseri Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Kayseri Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Kayseri Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

BOLU KAYSERİ GÜZERGAHI

BOLU KAYSERİ YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

144 km / 1 saat 23 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin