Bolu Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Malatya MAŞTİ Şehit Hamit Fendoğlu Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Bolu Malatya arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 15:59 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. CCKE olan bu araç tahmini olarak 15:59 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat, Bitlis Taç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
803.01 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 11dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
7

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > BOLU > MALATYA > VAN 12.02.2021 15:59 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > MALATYA 12.02.2021 16:15 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > BOLU > MALATYA > Hizan 12.02.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BOLU > MALATYA > BATMAN 12.02.2021 18:00 X+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > MALATYA 12.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > BOLU > MALATYA > VAN 12.02.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > BOLU > MALATYA > ELAZIĞ 12.02.2021 23:59 1+2Y, 2+1 140 TL Bilet Al

MALATYA BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 13:30 1+2Y, 2+1 160 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 16:30 2+1t, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 18:30 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 20:00 2+1Y, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > BOLU 25.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 20:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 20:30 2+1,, 2+1 160 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 20:30 H1+1, 1+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 21:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > MALATYA > BOLU > İSTANBUL 25.02.2021 21:00 H+3, HİJYEN ,2+1 150 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya Bolu Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya Bolu Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Bolu Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya Bolu Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya Bolu Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Bolu Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Malatya Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Malatya Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Malatya Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Malatya Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Malatya Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Malatya Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

BOLU MALATYA GÜZERGAHI

BOLU MALATYA YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

144 km / 1 saat 23 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

286 km / 3 saat 20 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

1,0 km / 2 dakika: Akçadağ Levent Yolu yönünde sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

3,1 km / 4 dakika: Sağa dönün