Bolu Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Bolu Ordu arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:29 Sakarya VIB aracıdır. TRV2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:29 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
598.98 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 55dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
8

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB BOLU > ORDU 12.02.2021 00:29 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > ORDU 12.02.2021 16:30 C.I.P SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BOLU > ORDU 12.02.2021 17:00 KR11, KR11 ,1+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB BOLU > ORDU 12.02.2021 17:00 TRV2+1 ART, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > ORDU 12.02.2021 19:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > BOLU > ORDU > Üçtepe (Kozbükü) 12.02.2021 20:00 A1-1, 2+1 110 TL Bilet Al
Sakarya VIB BOLU > ORDU 12.02.2021 21:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB BOLU > ORDU 12.02.2021 22:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al

ORDU BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > ORDU > BOLU > İSTANBUL 26.02.2021 14:30 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Tirebolu > ORDU > BOLU > BURSA 26.02.2021 15:00 A1-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > ORDU > BOLU > İSTANBUL 26.02.2021 15:30 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > ORDU > BOLU > İSTANBUL 26.02.2021 16:00 2+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > BOLU 26.02.2021 18:45 KR12(1+1)(, 2+2 125 TL Bilet Al
Düzce Güven ORDU > BOLU 26.02.2021 19:15 TO40, TO40 ,2+1 115 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > BOLU 26.02.2021 19:15 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > BOLU 26.02.2021 21:15 TRV2+1 ART, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > BOLU 26.02.2021 22:15 C.I.P SUIT, 2+1 115 TL Bilet Al

ORDU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Bolu Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Tokat - Ordu Bolu Uzaklık: 1,283.02 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Samsun - Ordu Bolu Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Amasya - Ordu Bolu Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Sivas - Ordu Bolu Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Trabzon - Ordu Bolu Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Ordu Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Ordu Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Ordu Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Ordu Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Ordu Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Ordu Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al

BOLU ORDU GÜZERGAHI

BOLU ORDU YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

37,8 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

125 km / 1 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

9,6 km / 8 dakika: Sola dönün

20,6 km / 24 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

23,5 km / 27 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

2,2 km / 3 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde devam edin

5,8 km / 7 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

7,1 km / 14 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 10 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

16 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu konumunda sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

2,3 km / 5 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,7 km / 6 dakika: Yeniköy Köyü Yolu üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Tam sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz