Bolu Otobüs Terminali - Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bolu Otobüs Terminali - Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 95 TL olduğu Bolu Samsun arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 00:29 Sakarya VIB aracıdır. TRV2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:29 civarı Bolu şehrinden kalkacaktır. Bolu ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bolu Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Metro Turizm, Bafra Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
474.24 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 29dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
10

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

BOLU SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB BOLU > SAMSUN 12.02.2021 00:29 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > BOLU > SAMSUN > Yakakent 12.02.2021 00:30 C1+1, 2+1, C1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > SAMSUN 12.02.2021 14:30 C.I.P SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > SAMSUN 12.02.2021 16:30 C.I.P SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BOLU > SAMSUN 12.02.2021 17:00 KR11, KR11 ,1+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB BOLU > SAMSUN 12.02.2021 17:00 TRV2+1 ART, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BOLU > SAMSUN 12.02.2021 19:00 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > BOLU > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 12.02.2021 20:00 A1-1, 2+1 110 TL Bilet Al
Sakarya VIB BOLU > SAMSUN 12.02.2021 21:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB BOLU > SAMSUN 12.02.2021 22:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al

SAMSUN BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm SAMSUN > BOLU 08.03.2021 12:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Tirebolu > SAMSUN > BOLU > BURSA 08.03.2021 17:00 A1-1, 2+1 170 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > BOLU > İSTANBUL 08.03.2021 17:30 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > BOLU > İSTANBUL 08.03.2021 18:30 n20, 2+1 150 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > BOLU > Kapaklı 08.03.2021 19:00 A1+1, TR15, A1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > BOLU > İSTANBUL 08.03.2021 19:15 2+2, 2+1 175 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > BOLU 08.03.2021 21:15 KR12(1+1)(, KR12(1+1)(41) ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > BOLU 08.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > BOLU 08.03.2021 23:59 TRV2+1 ART, TRV2+1 ART ,2+1 100 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun Bolu Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun Bolu Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun Bolu Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun Bolu Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun Bolu Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun Bolu Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

BOLU KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Samsun Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Bolu - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Bolu - Karabük Samsun Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Samsun Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Bolu - Bartın Samsun Uzaklık: 1,743.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Bolu - Ankara Samsun Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

BOLU SAMSUN GÜZERGAHI

BOLU SAMSUN YOL TARİFİ

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünden Saraçhane Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sola dönün

1,0 km / 3 dakika: D160 yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

12,2 km / 11 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde sola dönün Kısmen paralı yol

37,8 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E95 yönünde devam edin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: ⛉ Şht. Korhan Ekiz Blv çıkışına girin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Barış Blv. yönünde sola dönün

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Barış Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: 100. Yıl Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin