Burdur Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Burdur Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Burdur Sakarya arası en yakın sefer 13 Mayıs 2021 Saat 19:45 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 19:45 civarı Burdur şehrinden kalkacaktır. Burdur ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Burdur Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Antalya Toros Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
449.81 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 12dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Burdur Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali

Aydınlıkevler Mahallesi, Armağan İlci Blv. No:103, 15040 Burdur/Burdur

BURDUR SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BURDUR > ADAPAZARI 13.05.2021 19:45 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alanya > BURDUR > SAKARYA > İSTANBUL 13.05.2021 22:15 1+1S, 1+1 150 TL Bilet Al

SAKARYA BURDUR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ADAPAZARI > BURDUR 12.05.2021 23:30 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Burdur Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Burdur Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Burdur Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Burdur Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Burdur Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Burdur Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

BURDUR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta Sakarya Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Burdur - Antalya Sakarya Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Burdur - Denizli Sakarya Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Burdur - Uşak Sakarya Uzaklık: 1,738.94 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Burdur - Aydın Sakarya Uzaklık: 2,225.38 km / Süre: 03:23 Bilet Al
Burdur - Muğla Sakarya Uzaklık: 2,301.90 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Burdur Kalkışlı En Ucuz Burdur Biletleri
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Varışlı En Ucuz Burdur Biletleri
Çorum Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmit Burdur Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Burdur Sakarya Otobüs Firmaları

BURDUR SAKARYA GÜZERGAHI

BURDUR SAKARYA YOL TARİFİ

0,4 km / 2 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünden İstasyon Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Nasip Hoca Cd yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: D330 yönünde sola dönün

146 km / 1 saat 38 dakika: Çevre Yolu Blv. / D350 / D650 yönünde sola dönün D650 boyunca ilerleyin

2,2 km / 1 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kutahya / Istanbul / Afyonkarahisar / Ankara / konya tabelalarını takip edin

2,9 km / 2 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 üzerine çıkın

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin

87,0 km / 57 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D650 yönünde sola dönün D650 boyunca ilerleyin

69,5 km / 47 dakika: Atatürk Blv. / D230 / D650 yönündeki rampaya girin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

0,6 km / 1 dakika: Bozüyük / Bilecik / Sakarya / Istanbul yönündeki rampaya girin

23,1 km / 15 dakika: Bilecik Eskişehir Yolu yönünde devam edin

95,0 km / 1 saat 4 dakika: Adapazarı Bilecik Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

2,1 km / 4 dakika: Kumbaşı Yolu çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Kumbaşı Yolu yönünde devam edin

2,4 km / 4 dakika: Sakarya Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sağa dönün

1,4 km / 2 dakika: Çaybaşı Cd. konumunda sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde devam edin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz