Bursa Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Bursa Adana arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 09:00 Kontur Turizm aracıdır. 1+1(403) olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Ben Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
817.93 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 24dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
22

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

BURSA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm BURSA > ADANA 02.03.2021 09:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 130 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BURSA > ADANA > ŞIRNAK 02.03.2021 11:30 HJ4, 2+1 120 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > ADANA > Silopi 02.03.2021 12:00 T40, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ADANA > BATMAN 02.03.2021 12:59 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > ADANA > BATMAN 02.03.2021 13:00 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ADANA > Kahta 02.03.2021 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > BURSA > ADANA > ŞANLIURFA 02.03.2021 16:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 16:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 105 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > BURSA > ADANA > HATAY 02.03.2021 17:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > BURSA > ADANA > HATAY 02.03.2021 17:00 1+2Z, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > ADANA > HATAY 02.03.2021 17:30 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ADANA 02.03.2021 17:30 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > BURSA > ADANA > HATAY 02.03.2021 18:00 bilo, 2+1 150 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > BURSA > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BURSA > ADANA > Silifke 02.03.2021 18:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 105 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > BURSA > ADANA > HATAY 02.03.2021 19:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > ADANA > Ceyhan 02.03.2021 20:00 1+1p, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BURSA > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > BURSA > ADANA > GAZİANTEP 02.03.2021 21:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > BURSA > ADANA 02.03.2021 23:59 1+1`, 2+1 170 TL Bilet Al

ADANA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ADANA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 01:00 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ADANA > BURSA 02.03.2021 01:15 T40, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > BURSA 02.03.2021 08:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BURSA > ÇANAKKALE 02.03.2021 16:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 120 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > ADANA > BURSA > ÇANAKKALE 02.03.2021 17:15 ooo7, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA > ÇANAKKALE 02.03.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > BURSA 02.03.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 115 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA > Akçay 02.03.2021 20:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > ADANA > BURSA > ÇANAKKALE 02.03.2021 20:00 34-1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 20:29 T-40, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > ADANA > BURSA 02.03.2021 20:30 2+1T, 2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 20:30 1+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 21:00 T1+2, 2+1 115 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > BURSA 02.03.2021 21:00 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ADANA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 21:30 1+2C, 2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA > YALOVA 02.03.2021 22:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 120 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 23:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 115 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > BURSA 02.03.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+1 115 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > BURSA 02.03.2021 23:59 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > BURSA 02.03.2021 23:59 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 120 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Bursa Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Bursa Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Bursa Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Bursa Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Bursa Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Bursa Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Adana Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Adana Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Adana Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Adana Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Adana Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Adana Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

BURSA ADANA GÜZERGAHI

BURSA ADANA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

180 km / 2 saat 1 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 29 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 yönünde sağa dönün

2,0 km / 3 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 boyunca ilerlemek için sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

8,3 km / 6 dakika: Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Sağa dönün

7,7 km / 7 dakika: Sağa dönün

1,9 km / 3 dakika: Çalış Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yolu yönündeki 3. çıkışa girin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde devam edin

254 km / 2 saat 41 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin