Bursa Otobüs Terminali - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Bursa Aksaray arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 11:30 Cizre Nuh İtimat aracıdır. 2+1S olan bu araç tahmini olarak 11:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Cizre Nuh İtimat, Mardin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
559.94 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 40dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
14

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre Nuh İtimat YALOVA > BURSA > AKSARAY > ŞIRNAK 19.04.2021 11:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > AKSARAY > Silopi 19.04.2021 11:30 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > AKSARAY > BATMAN 19.04.2021 12:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > AKSARAY > BATMAN 19.04.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > AKSARAY > Kahta 19.04.2021 14:30 H1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > BURSA > AKSARAY > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 14:30 C 46, 2+1 120 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > BURSA > AKSARAY > HATAY 19.04.2021 17:30 1+2Z, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > BURSA > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 18:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Mersin YALOVA > BURSA > AKSARAY > MERSİN 19.04.2021 18:30 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 90 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > AKSARAY > NİĞDE 19.04.2021 19:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 99 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > AKSARAY > Ceyhan 19.04.2021 20:00 2+1E, 2+1 TRAVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BURSA > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 20:00 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm ÇANAKKALE > BURSA > AKSARAY > GAZİANTEP 19.04.2021 21:00 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 100 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Bursa Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Bursa Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Bursa Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Bursa Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Bursa Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Bursa Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Aksaray Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Aksaray Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Aksaray Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Aksaray Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Aksaray Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Aksaray Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

BURSA AKSARAY GÜZERGAHI

BURSA AKSARAY YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

180 km / 2 saat 1 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 29 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 yönünde sağa dönün

2,0 km / 3 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 boyunca ilerlemek için sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

8,3 km / 6 dakika: Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Sağa dönün

7,7 km / 7 dakika: Sağa dönün

1,9 km / 3 dakika: Çalış Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yolu yönündeki 3. çıkışa girin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde devam edin

158 km / 1 saat 39 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün