Bursa Otobüs Terminali - Ankara Aşti otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Ankara Aşti otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Bursa Ankara arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 00:30 Balıkesir Uludağ aracıdır. 2846 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Balıkesir Uludağ, Metro Turizm, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
387.55 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 40dk.
Firma Sayısı
40
Sefer Sayısı
49

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

BURSA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 19.09.2021 00:30 2846, 2846 ,2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 19.09.2021 01:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 19.09.2021 03:30 1644, 2+2 80 TL Bilet Al
Nur Ardahan Posof BURSA > ANKARA > Posof 19.09.2021 10:00 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 80 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ANKARA 19.09.2021 10:00 TO 2+1, 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > SİİRT 19.09.2021 10:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BURSA > ANKARA 19.09.2021 10:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır BALIKESİR > BURSA > ANKARA > NAHCİVAN 19.09.2021 10:59 TT21, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 19.09.2021 11:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ARDAHAN 19.09.2021 11:00 2+.1, 2+1 45 TL Bilet Al
Cizre İtimat YALOVA > BURSA > ANKARA > ŞIRNAK 19.09.2021 11:29 a2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > Silopi 19.09.2021 11:29 2+1,, 2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 19.09.2021 11:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > Doğubeyazıt 19.09.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > BURSA > ANKARA > Oltu 19.09.2021 12:00 RH40, TRAVEGO2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 19.09.2021 12:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > Erciş 19.09.2021 12:00 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > Malazgirt 19.09.2021 12:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 19.09.2021 12:59 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 19.09.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > Patnos 19.09.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ANKARA > TUNCELİ 19.09.2021 13:00 2+1., 2+1 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > ERZİNCAN 19.09.2021 13:45 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane BURSA > ANKARA > GÜMÜŞHANE 19.09.2021 14:00 Y2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > Kahta 19.09.2021 14:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 19.09.2021 14:45 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR 19.09.2021 14:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR 19.09.2021 15:00 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA 19.09.2021 16:00 2+1c, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm BURSA > ANKARA > ERZİNCAN 19.09.2021 16:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > ELAZIĞ 19.09.2021 16:30 2-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm BURSA > ANKARA 19.09.2021 17:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm BURSA > ANKARA > Niksar 19.09.2021 17:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 49 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > HATAY 19.09.2021 17:30 54AR, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm BURSA > ANKARA > KAHRAMANMARAŞ 19.09.2021 17:30 TR40, 2+1 40 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 19.09.2021 17:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Tokat Seyahat YALOVA > BURSA > ANKARA > TOKAT 19.09.2021 17:30 2+1Z, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BURSA > ANKARA > Silifke 19.09.2021 18:00 35-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > ANKARA > GÜMÜŞHANE 19.09.2021 18:01 2*1G, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat BURSA > ANKARA > SİVAS 19.09.2021 18:31 16rh, 2+1 70 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 19.09.2021 19:00 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 19.09.2021 19:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > ANKARA > NİĞDE 19.09.2021 19:00 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > GAZİANTEP 19.09.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+2 100 TL Bilet Al
Dilek Seyahat BURSA > ANKARA > Vezirköprü 19.09.2021 19:30 TO51, tourısmo 51 kişilik ,2+2 65 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > Ceyhan 19.09.2021 20:00 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA 19.09.2021 21:00 N2+1, 2+1 NEOPLAN STARLINER ,2+1 90 TL Bilet Al
Ankara As Turizm BURSA > ANKARA > Kadışehri 19.09.2021 23:59 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 19.09.2021 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

ANKARA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Seyahat TOKAT > ANKARA > BURSA > YALOVA 19.09.2021 00:30 2+1Z, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 19.09.2021 01:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 19.09.2021 01:00 16rh, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > BURSA > YALOVA 19.09.2021 01:15 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ANKARA > BURSA > YALOVA 19.09.2021 01:45 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 19.09.2021 01:45 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA > YALOVA 19.09.2021 02:00 N2+1, 2+1 NEOPLAN STARLINER ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 19.09.2021 02:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm KAHRAMANMARAŞ > ANKARA > BURSA 19.09.2021 03:00 TR40, 2+1 40 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 19.09.2021 03:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > ANKARA > BURSA 19.09.2021 03:30 RH40, TRAVEGO2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Sakarya VIB ANKARA > BURSA 19.09.2021 03:30 TO 2+1, 80 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > ANKARA > BURSA 19.09.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 19.09.2021 04:00 54AR, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ANKARA > BURSA 19.09.2021 04:15 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 19.09.2021 04:30 C.I.P SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > BURSA > YALOVA 19.09.2021 04:31 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 80 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ANKARA > BURSA > YALOVA 19.09.2021 05:15 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ANKARA > BURSA > BALIKESİR 19.09.2021 05:30 TT21, 2+1 55 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN > ANKARA > BURSA 19.09.2021 05:30 MRCD, 2+1 59 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > BURSA 19.09.2021 06:00 mers, mercedes torismo ,2+2 100 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > ANKARA > BURSA 19.09.2021 06:00 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ANKARA > BURSA 19.09.2021 07:00 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > BURSA > İSTANBUL 19.09.2021 07:00 35-1, 2+1 70 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ANKARA > BURSA 19.09.2021 09:00 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars KARS > ANKARA > BURSA 19.09.2021 09:15 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 19.09.2021 10:00 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 19.09.2021 11:30 2846, 2846 ,2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 19.09.2021 12:30 1644, 2+2 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 19.09.2021 14:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ankara As Turizm Kadışehri > ANKARA > BURSA 19.09.2021 15:30 TR17, Travego 17 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 19.09.2021 18:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ ANKARA > BURSA 19.09.2021 22:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Dilek Seyahat Vezirköprü > ANKARA > BURSA 19.09.2021 23:30 TO51, tourısmo 51 kişilik ,2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > BURSA 19.09.2021 23:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > ANKARA > BURSA 19.09.2021 23:45 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 49 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar NİĞDE > ANKARA > BURSA 19.09.2021 23:59 S2+1, SETRA 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Bursa Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Bursa Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Bursa Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Bursa Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Bursa Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Bursa Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Ankara Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Ankara Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Ankara Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Ankara Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

BURSA ANKARA GÜZERGAHI

BURSA ANKARA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

246 km / 2 saat 46 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

4,1 km / 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin Dumlupınar Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Havalimanı / Samsun yönündeki rampaya girin

3,9 km / 4 dakika: Mevlana Blv. girin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz