Bursa Otobüs Terminali - Ankara Aşti otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Ankara Aşti otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 39 TL olduğu Bursa Ankara arası en yakın sefer 23 Ekim 2021 Saat 00:30 Balıkesir Uludağ aracıdır. 1741 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Balıkesir Uludağ, Esadaş, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
387.55 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 40dk.
Firma Sayısı
41
Sefer Sayısı
46

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

BURSA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 23.10.2021 00:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 23.10.2021 01:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 23.10.2021 02:30 1741, 1741 ,2+1 80 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ANKARA 23.10.2021 10:00 TR40 2+1, 65 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > SİİRT 23.10.2021 10:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat BURSA > ANKARA 23.10.2021 10:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > KARS 23.10.2021 11:00 TR15, 2+2 39 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > ARDAHAN 23.10.2021 11:00 2+.1, 2+1 45 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > Silopi 23.10.2021 11:29 2+1,, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > VAN 23.10.2021 11:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > BURSA > ANKARA > ARDAHAN 23.10.2021 11:30 BN, 2+1 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır BALIKESİR > BURSA > ANKARA > NAHCİVAN 23.10.2021 11:57 TT21, 2+1 40 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Bursa Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 23.10.2021 11:58 VİP2 2+1 4, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > Doğubeyazıt 23.10.2021 11:59 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Aras Seyahat Bursa Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 23.10.2021 12:00 VİP3 2+1 4, 2+1 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > BURSA > ANKARA > Oltu 23.10.2021 12:00 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > Erciş 23.10.2021 12:00 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > Malazgirt 23.10.2021 12:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 23.10.2021 12:59 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > BURSA > ANKARA > BATMAN 23.10.2021 13:00 T1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > Patnos 23.10.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Bursa Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 23.10.2021 13:00 20plaka, 2+1 65 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ANKARA > TUNCELİ 23.10.2021 13:00 2+1Y, 2+1 60 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > ERZİNCAN 23.10.2021 14:00 TO1, 2+1 60 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > Kahta 23.10.2021 14:29 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ANKARA 23.10.2021 14:45 1637, 2+2 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 14:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR 23.10.2021 15:00 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Bursa Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 23.10.2021 15:00 2+1 P 41 K, 2+1 60 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > BURSA > ANKARA > ERZURUM 23.10.2021 15:30 BN, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA 23.10.2021 16:00 2+1M, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > ELAZIĞ 23.10.2021 16:30 2++1, 2+1 50 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm BURSA > ANKARA > Niksar 23.10.2021 17:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 49 TL Bilet Al
Topçam Turizm Bursa Otogarı > Ankara (Aşti) Otogarı 23.10.2021 17:00 2+1, 2+1 79 TL Bilet Al
Jet Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > HATAY 23.10.2021 17:30 44T, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm BURSA > ANKARA > KAHRAMANMARAŞ 23.10.2021 17:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 23.10.2021 17:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Tokat Seyahat YALOVA > BURSA > ANKARA > TOKAT 23.10.2021 17:30 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > BURSA > ANKARA > Silifke 23.10.2021 18:00 35-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar BURSA > ANKARA > NİĞDE 23.10.2021 19:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Akçay > BURSA > ANKARA > SİVAS 23.10.2021 19:00 1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ANKARA > GAZİANTEP 23.10.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+2 66 TL Bilet Al
Dilek Seyahat BURSA > ANKARA > Vezirköprü 23.10.2021 19:30 TO51, tourısmo 51 kişilik ,2+2 55 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > ANKARA > Ceyhan 23.10.2021 20:00 2+1H, 2+1 SAFİR ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ANKARA 23.10.2021 20:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA 23.10.2021 21:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Bursa Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Bursa Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Bursa Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Bursa Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Bursa Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Bursa Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Ankara Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Ankara Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Ankara Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Ankara Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

BURSA ANKARA GÜZERGAHI

BURSA ANKARA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

246 km / 2 saat 46 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

4,1 km / 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 yönünde dümdüz ilerleyin Dumlupınar Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Havalimanı / Samsun yönündeki rampaya girin

3,9 km / 4 dakika: Mevlana Blv. girin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz