Bursa Otobüs Terminali - Balıkesir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Balıkesir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Bursa Balıkesir arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 01:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Balıkesir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Balıkesir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Balıkesir Uludağ, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Vip firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
177.18 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 13dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
35

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

BURSA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 01:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 01:45 1638, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 02:00 SUIT-TEKLI, 2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 02:30 2754, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 03:44 1638, 2+2 40 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 08:30 2+1u, 2+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > BURSA > BALIKESİR > Akçay 18.05.2021 08:30 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 35 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 08:45 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 09:00 46+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 09:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 09:45 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Vip BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 09:45 DUCATO16, DUCATO16 ,2+2 38 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 10:00 T1+2, 2+1 25 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 10:01 54AR, 2+1 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 10:45 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 10:45 TR46, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 10:45 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 11:30 OTKR, OTKR ,2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 12:15 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 12:45 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 13:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 13:30 1638, 2+2 40 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 13:30 SF53, SF53 ,2+2 35 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 14:30 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Vip BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 14:30 DUCATO16, DUCATO16 ,2+2 38 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 14:30 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 15:45 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 16:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 16:45 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Vip BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 16:45 DUCATO16, DUCATO16 ,2+2 38 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 17:30 SUIT-TEKLI, 2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 17:45 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 18:15 1741, 1741 ,2+1 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 20:15 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > BALIKESİR 18.05.2021 21:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al

BALIKESİR BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 00:30 1638, 2+2 40 TL Bilet Al
Halıkent Demirci > BALIKESİR > BURSA > İSTANBUL 18.05.2021 01:00 TR46, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 01:30 1638, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 07:15 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Vip BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 07:15 DUCATO16, DUCATO16 ,2+2 38 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 08:15 OTKR, OTKR ,2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 09:00 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 10:15 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Vip BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 10:15 DUCATO16, DUCATO16 ,2+2 38 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 11:00 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 11:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 11:45 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Vip BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 11:45 DUCATO16, DUCATO16 ,2+2 38 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 12:30 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 13:00 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 13:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 13:30 SF53, SF53 ,2+2 35 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 14:00 1354, 2+2 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 14:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 15:00 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 15:00 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 15:30 SAFI, SAFI ,2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 16:30 DU17, 2+2 40 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 17:00 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > BURSA > HATAY 18.05.2021 17:00 46+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm BALIKESİR > BURSA > Ceyhan 18.05.2021 17:30 1+1a, 1+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BALIKESİR > BURSA > GAZİANTEP 18.05.2021 17:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 18:00 CLASS, 2+2 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 20:00 SUIT-TEKLI, 2+2 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 22:30 1637, 2+2 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > BURSA 18.05.2021 23:59 SUIT, 2+1 30 TL Bilet Al

BALIKESİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - Balıkesir Bursa Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Bursa Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Bursa Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Tekirdağ - Balıkesir Bursa Uzaklık: 2,152.30 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Yalova - Balıkesir Bursa Uzaklık: 2,363.58 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Uşak - Balıkesir Bursa Uzaklık: 2,418.01 km / Süre: 03:25 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Balıkesir Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Balıkesir Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Kütahya Balıkesir Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa - Sakarya Balıkesir Uzaklık: 1,851.66 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al

BURSA BALIKESİR GÜZERGAHI

BURSA BALIKESİR YOL TARİFİ

29 m / 1 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Fevzi Çakmak Cd.

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan E881 yönündeki 3. çıkışa girin

57 m / 1 dakika: Ulubatlı Hasan Blv. / D200 / E881 yönünde hafif sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Ulubatlı Hasan Blv. / D200 / E881 boyunca ilerlemek için düz devam edin

4,3 km / 5 dakika: Ulubatlı Hasan Blv. / D200 / E881 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D200/E881 boyunca ilerleyin

62 m / 1 dakika: Mudanya Blv. / D200 / E881 yönünde hafif sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Mudanya Blv. / D200 / E881 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin D200/E881 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: İzmir Yolu Cd / D200 / E881 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: İzmir Yolu Cd / D200 / E881 boyunca ilerlemek için düz devam edin

14,2 km / 12 dakika: İzmir Yolu Cd / D200 / E881 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

136 km / 1 saat 29 dakika: İzmir Yolu Cd / D200 / E881 boyunca ilerlemek için düz devam edin E881 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Balıkesir Çevre Yolu çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çıkışa girin

59 m / 1 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sola dönün

10,4 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

1,7 km / 2 dakika: Sağa dönün