Bursa Otobüs Terminali - Erzincan otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Bursa Erzincan arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 10:45 Kars Kalesi aracıdır. T2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:45 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Kars Kalesi, Öz Doğu Kars firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,071.44 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 56dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
8

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

BURSA ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kars Kalesi BURSA > ERZİNCAN > KARS 26.02.2021 10:45 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ERZİNCAN > ARDAHAN 26.02.2021 10:45 02-0, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş YALOVA > BURSA > ERZİNCAN > ARDAHAN 26.02.2021 11:30 İ 46, 2+2 160 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 26.02.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > BURSA > ERZİNCAN > Oltu 26.02.2021 12:00 1+2., 2+1 150 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ERZİNCAN > Erciş 26.02.2021 12:00 T2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > BURSA > ERZİNCAN 26.02.2021 14:00 TO34, TOURİSMO 34 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > BURSA > ERZİNCAN > ERZURUM 26.02.2021 15:30 İ34, 2+1 160 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Bursa Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Bursa Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Bursa Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Bursa Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Bursa Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Bursa Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Erzincan Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Erzincan Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Erzincan Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Erzincan Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Erzincan Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Erzincan Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al

BURSA ERZİNCAN GÜZERGAHI

BURSA ERZİNCAN YOL TARİFİ

29 m / 1 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Fevzi Çakmak Cd.

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,6 km / 4 dakika: Döner kavşaktan İstanbul Cd / D575 / E881 yönündeki 2. çıkışa girin

7,3 km / 9 dakika: İstanbul Cd / D575 / E881 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D575/E881 boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Balıkesir / İzmir / Ankara / O-33 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Çıkış 161 üzerinde devam etmek için çatalın solundan ilerleyin, Balıkesir / İzmir / O-33 tabelalarını takip edin ve Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 üzerine çıkın

0,8 km / 1 dakika: Yalova / Istanbul çıkışına girin Paralı yol

77,3 km / 44 dakika: O-5 girin Paralı yol

252 km / 2 saat 27 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

385 km / 4 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin