Bursa Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Bursa Eskişehir arası en yakın sefer 08 Ağustos 2020 Saat 00:30 Balıkesir Uludağ aracıdır. 1241 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
152.84 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 09dk.
Firma Sayısı
29
Sefer Sayısı
81

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Balıkesir Uludağ BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 00:30 1241, 1241 ,2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 00:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 01:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 02:15 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 02:30 1246, 1246 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 02:30 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 02:45 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 03:30 1241, 1241 ,2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 04:20 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 05:15 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 06:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 08:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 09:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 09:30 P272, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 10:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 10:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 10:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 10:35 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Silopi 08.08.2020 11:00 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 45 TL Bilet Al
Isparta Petrol BURSA > ESKİŞEHİR > Kemer 08.08.2020 11:30 VP33, 2+1 32 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ESKİŞEHİR > Patnos 08.08.2020 11:30 HJ2, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 11:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat Edremit > BURSA > ESKİŞEHİR > VAN 08.08.2020 11:45 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Bayburt Seyahat Orhangazi > BURSA > ESKİŞEHİR > BAYBURT 08.08.2020 12:00 TRH1, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 12:00 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 12:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ESKİŞEHİR > Erciş 08.08.2020 12:00 A2-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > IĞDIR 08.08.2020 12:01 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 12:15 1238, 1238 ,2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 12:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > Solhan 08.08.2020 13:00 +2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 13:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > BATMAN 08.08.2020 13:00 34 g, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 13:15 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ESKİŞEHİR > ARDAHAN 08.08.2020 13:29 0101, 2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 13:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > ERZİNCAN 08.08.2020 14:00 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 14:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Kahta 08.08.2020 14:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 14:30 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 14:45 1338, 1338 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > DİYARBAKIR 08.08.2020 14:59 X+3, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 15:00 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 15:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BURSA > ESKİŞEHİR > HATAY 08.08.2020 15:30 TR35, TRAVEGO 46 ,1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 15:30 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 15:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Hassoy Turizm BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > ŞANLIURFA 08.08.2020 16:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Bursa > Eskişehir 08.08.2020 16:30 MASKE ZORU, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 16:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Niksar 08.08.2020 17:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 39 TL Bilet Al
Öz Elbistan BURSA > ESKİŞEHİR > Elbistan 08.08.2020 17:00 34, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 17:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 17:30 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 17:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Hassoy Turizm YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > ŞANLIURFA 08.08.2020 18:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 18:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > DİYARBAKIR 08.08.2020 18:00 X+7, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat ÇANAKKALE > BURSA > ESKİŞEHİR > Silifke 08.08.2020 18:00 1.37, 2+1 30 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > SİVAS 08.08.2020 18:30 MT38, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana BURSA > ESKİŞEHİR > HATAY 08.08.2020 18:30 X+2, 2+1 30 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 19:00 1338, 1338 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 19:00 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 08.08.2020 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 34 TL Bilet Al
Dilek Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > Vezirköprü 08.08.2020 19:30 HJ46, 2+1 35 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > HATAY 08.08.2020 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,1+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 19:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 20:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 21:00 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 21:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 21:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 22:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol BALIKESİR > BURSA > ESKİŞEHİR > ANTALYA 08.08.2020 23:00 VP28, 2+1 32 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 23:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Ankara As Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Kadışehri 08.08.2020 23:58 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > ADANA 08.08.2020 23:59 1+1`, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 23:59 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR 08.08.2020 23:59 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Bursa Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Bursa Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Bursa Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Bursa Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Bursa Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Yalova - Eskişehir Bursa Uzaklık: 2,183.22 km / Süre: 02:41 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Eskişehir Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Eskişehir Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - İstanbul Eskişehir Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Eskişehir Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa - Sakarya Eskişehir Uzaklık: 1,851.66 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Kırşehir Lider Muş Tur 100 TL Bilet Al
Bursa Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Bursa Yozgat Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Konya Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Bolu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Muğla Anadolu Ulaşım 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çorum Lüks Bayburt Seyahat 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 104 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Eskişehir Esenler Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Eskişehir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Isparta Bursa Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Afyon Bursa Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Burdur Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Bursa Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Konya Bursa Ben Turizm 110 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Esenler Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 104 TL Bilet Al
Aksaray Eskişehir Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Muğla Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Eskişehir Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al

BURSA ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

BURSA ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

18,5 km / 14 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: İsmet İnönü-2 Blv çıkışına girin

1,2 km / 3 dakika: İsmet İnönü-1 Blv yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İsmet İnönü-1 Blv boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

1,9 km / 7 dakika: M. Kemal Atatürk Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün