Bursa Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Eskişehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 25 TL olduğu Bursa Eskişehir arası en yakın sefer 18 Nisan 2021 Saat 11:30 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Eskişehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Eskişehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm, Vangölü Turizm, Ağrı Ses Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
152.84 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 09dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
10

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA ESKİŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > VAN 18.04.2021 11:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 40 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Doğubeyazıt 18.04.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 30 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ESKİŞEHİR > Erciş 18.04.2021 12:00 T2+1, 2+1 25 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > Kahta 18.04.2021 14:30 H1+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > DİYARBAKIR 18.04.2021 14:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > ESKİŞEHİR > GÜMÜŞHANE 18.04.2021 15:30 2+1B, 2+1 25 TL Bilet Al
Seç Turizm YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 18.04.2021 18:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 35 TL Bilet Al
Lüks Mersin YALOVA > BURSA > ESKİŞEHİR > MERSİN 18.04.2021 18:30 MZ+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Dilek Seyahat BURSA > ESKİŞEHİR > Vezirköprü 18.04.2021 19:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 27 TL Bilet Al
Seç Turizm Akçay > BURSA > ESKİŞEHİR > GAZİANTEP 18.04.2021 20:00 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 35 TL Bilet Al

ESKİŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Eskişehir Bursa Uzaklık: 791.57 km / Süre: 01:10 Bilet Al
Bilecik - Eskişehir Bursa Uzaklık: 815.78 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Bursa Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Bolu - Eskişehir Bursa Uzaklık: 2,171.54 km / Süre: 03:37 Bilet Al
Uşak - Eskişehir Bursa Uzaklık: 2,173.25 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Yalova - Eskişehir Bursa Uzaklık: 2,183.22 km / Süre: 02:41 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Eskişehir Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Eskişehir Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - İstanbul Eskişehir Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Eskişehir Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Eskişehir Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa - Sakarya Eskişehir Uzaklık: 1,851.66 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Eskişehir Kalkışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Varışlı En Ucuz Eskişehir Biletleri
Niğde Eskişehir Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bartın Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

BURSA ESKİŞEHİR GÜZERGAHI

BURSA ESKİŞEHİR YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

18,5 km / 14 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: İsmet İnönü-2 Blv çıkışına girin

1,2 km / 3 dakika: İsmet İnönü-1 Blv yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İsmet İnönü-1 Blv boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

1,9 km / 7 dakika: M. Kemal Atatürk Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün