Bursa Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Bursa Kayseri arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 10:30 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Beydağı Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
690.03 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 11dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
16

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BURSA > KAYSERİ 06.06.2020 10:30 CLASS, 2+2 180 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > KAYSERİ > Malazgirt 06.06.2020 12:30 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > KAYSERİ > Patnos 06.06.2020 13:00 H1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > BURSA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 14:30 H 38, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 06.06.2020 14:59 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > KAYSERİ 06.06.2020 15:30 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > BURSA > KAYSERİ > ELAZIĞ 06.06.2020 16:30 1+1+, 1+1 175 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Bursa > Kayseri 06.06.2020 16:30 TRAVEGO, 190 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Bursa > Kayseri 06.06.2020 17:00 SETRA, 2+1 190 TL Bilet Al
Öz Elbistan BURSA > KAYSERİ > Elbistan 06.06.2020 17:00 1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm BALIKESİR > BURSA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 06.06.2020 17:30 VİR , 1+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > BURSA > KAYSERİ > ELAZIĞ 06.06.2020 18:00 y1+1, 1+1 175 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Bursa > Kayseri 06.06.2020 19:30 TRAVEGO 46, 190 TL Bilet Al
RH Turizm Bandırma > BURSA > KAYSERİ 06.06.2020 21:00 SHT, 1+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > KAYSERİ 06.06.2020 22:00 CLASS, 2+2 180 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > KAYSERİ 06.06.2020 23:00 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Bursa Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Kayseri Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Kayseri Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Kayseri Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Kayseri Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Kayseri Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Kayseri Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Yalova Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Manisa Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Bursa İzmir Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Bursa Ankara Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Esenler Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Alibeyköy Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Adana Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kahramanmaraş RH Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kırıkkale Malatya Zafer Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Mersin Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Aksaray Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Kayseri Karaman Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Afyon Bursa Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
Kırşehir Bursa Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Esenler Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Düzce Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Yozgat Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Kayseri Turay Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kayseri Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Karaman Kayseri Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Mersin Kayseri RH Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Kayseri Elçi Vanyolu Seyahat 130 TL Bilet Al

BURSA KAYSERİ GÜZERGAHI

BURSA KAYSERİ YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

232 km / 2 saat 34 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

22,9 km / 14 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

12,1 km / 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 31 dakika: Ankara Bala Yolu / D260 yönünde sola dönün D260 boyunca ilerleyin

138 km / 1 saat 34 dakika: Kaman Kırşehir Yolu / Kırıkkale Kırşehir Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin

Bursa Haberler
  • Adliyeye böyle sevk edildiler

    Bursa'nın İnegöl ilçesinde büfe ve kasa hırsızlıklarına karışan 3 kişi yakalandı.

  • Bursa Millet Bahçesi hizmete açıldı

    Bursa'da yapımı tamamlanan Millet Bahçesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni ile hizmete girdi.

  • BTSO nun kuruluş yıl dönümü kutlandı

    Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının (BTSO) kuruluşunun 131'inci yıl dönümü kutlandı.

  • Millet Bahçesi artık Bursalıların hizmetinde

    Bursa Atatürk Stadyumu'nun yıkılmasının ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Bursa Millet Bahçesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferans yönetimiyle katıldığı törenle hizmete açıldı.

  • Büfe ve kasa hırsızlıklarına karışan 3 kişi yakalandı

    Büfe ve kasa hırsızlıklarına karışan 3 kişi yakalandı Bursa'nın İnegöl ilçesinde büfe ve kasa hırsızlıklarına karışan 3 kişi yakalandı.

Kayseri Haberler
  • Kayseri nin çöpü elektrik, gübre ve domatese dönüşüyor

    Kayseri Büyükşehir Belediyesi Düzenli Katı Atık Depolama Merkezinde yıllık 38 milyon kilovat/saat elektrik, 500 ton domates ve gübre üretiliyor.

  • Bünyan Kaymakamı Şahin iş yerlerini denetledi

    Kayseri'nin Bünyan ilçesinde Kaymakam Ömer Şahin, koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetleri geçici süre durdurulan ve normalleşme sürecinde yeniden hizmet vermeye başlayan iş yerlerinde denetlemelerde bulundu.

  • Kayseri de gömülen cenin parçasının anne karnında ...

    Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde boş tarlada toprağa gömülü bulunan cenin parçasının 14 hafta 2 günlükken anne karnında öldüğü, hamileliğe doktorlar tarafından yasal bir şekilde son verildiği ve toprağa gömüldüğü belirlendi.

  • Kayseri de uyuşturucu operasyonu: 3 gözaltı

    Kayseri'de jandarma tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 3 zanlı yakalandı.

  • Kayseri de koyunlar kırkılmaya başlandı

    KAYSERİ (İHA) – Kayseri'de yaz aylarının gelmesiyle beraber koyunlar kırkılmaya başlandı.