Bursa Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Bursa Kayseri arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 12:30 Lider Muş Tur aracıdır. 2+1/ olan bu araç tahmini olarak 12:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lider Muş Tur, Muş Yolu Turizm, Ak Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
690.03 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 11dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
7

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur BURSA > KAYSERİ > Malazgirt 19.04.2021 12:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 85 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > BURSA > KAYSERİ > Patnos 19.04.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > BURSA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 14:30 C 46, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > BURSA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 19.04.2021 14:59 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > BURSA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 19.04.2021 15:00 2+11, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş BURSA > KAYSERİ 19.04.2021 17:30 TR38, TR38 ,2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ÇANAKKALE > BURSA > KAYSERİ > ELAZIĞ 19.04.2021 18:15 e2+1, 2+1 110 TL Bilet Al

KAYSERİ BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 19.04.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > BURSA 19.04.2021 01:59 TR38, TR38 ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > BURSA 19.04.2021 02:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > BURSA 19.04.2021 02:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > BURSA > BALIKESİR 19.04.2021 19:00 C 46, 2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BURSA > ÇANAKKALE 19.04.2021 21:00 Y2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 19.04.2021 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > BURSA > BALIKESİR 19.04.2021 21:30 2++1, 2+1 85 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > BURSA 19.04.2021 22:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 130 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > BURSA 19.04.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 19.04.2021 23:58 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > BURSA 19.04.2021 23:59 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > BURSA > YALOVA 19.04.2021 23:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Bursa Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Kayseri Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Kayseri Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Kayseri Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Kayseri Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Kayseri Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Kayseri Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

BURSA KAYSERİ GÜZERGAHI

BURSA KAYSERİ YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

232 km / 2 saat 34 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

22,9 km / 14 dakika: Gölbaşı / Konya / Samsun yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

12,1 km / 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

131 km / 1 saat 31 dakika: Ankara Bala Yolu / D260 yönünde sola dönün D260 boyunca ilerleyin

138 km / 1 saat 34 dakika: Kaman Kırşehir Yolu / Kırıkkale Kırşehir Yolu / D260 yönünde sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin