Bursa Otobüs Terminali - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Bursa Konya arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 09:00 Kontur Turizm aracıdır. 1+1(403) olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Has Turizm A.Ş., Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
485.26 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 07dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
10

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm BURSA > KONYA 02.03.2021 09:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > Silopi 02.03.2021 12:00 T40, 2+1 85 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > BURSA > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 02.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 65 TL Bilet Al
Seç Turizm BURSA > KONYA > GAZİANTEP 02.03.2021 16:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm BURSA > KONYA > GAZİANTEP 02.03.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > BURSA > KONYA > HATAY 02.03.2021 17:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat BURSA > KONYA > HATAY 02.03.2021 17:30 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > BURSA > KONYA > HATAY 02.03.2021 18:00 bilo, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. BALIKESİR > BURSA > KONYA > HATAY 02.03.2021 19:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm BURSA > KONYA 02.03.2021 23:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 80 TL Bilet Al

KONYA BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > KONYA > BURSA 02.03.2021 00:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > KONYA > BURSA 02.03.2021 01:30 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 02:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > KONYA > BURSA 02.03.2021 03:30 T40, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > KONYA > BURSA 02.03.2021 05:00 C2+1, 2+1 CITY-AİLE (27KİŞİLİK) ,2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > BURSA 02.03.2021 11:00 1+1(orjin), 1+1(orjin) ,2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > BURSA 02.03.2021 16:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > BURSA > ÇANAKKALE 02.03.2021 21:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 80 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > KONYA > BURSA > ÇANAKKALE 02.03.2021 22:30 ooo7, 2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > BURSA > BALIKESİR 02.03.2021 23:59 A2+1, 2+1 80 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Bursa Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Bursa Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Bursa Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Bursa Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Bursa Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Bursa Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Konya Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Konya Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Konya Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Konya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Konya Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Konya Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

BURSA KONYA GÜZERGAHI

BURSA KONYA YOL TARİFİ

0,7 km / 2 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünden Mantıcılar Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Eski Tahal Sk. yönünde sağa dönün

54 m / 1 dakika: Tahal Cd. yönünde sola dönün

0,7 km / 2 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

25 m / 1 dakika: İnönü Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

69 m / 1 dakika: 1. Atan Sk. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sola yönelin

2,8 km / 4 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 yönünde hafif sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

117 km / 1 saat 23 dakika: Döner kavşaktan Ankara Blv. / D160 / D200 yönündeki 2. çıkışa girin D200 boyunca ilerleyin

118 km / 1 saat 19 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sivrihisar Yolu çıkışına girin

0,2 km / 1 dakika: Sivrihisar Yolu yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

25,0 km / 20 dakika: Sağa dönün

18,2 km / 14 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Aydınlı Köyü İç Yolu konumunda sola dönün

11,2 km / 10 dakika: Aydınlı Köyü İç Yolu konumunda sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

7,0 km / 6 dakika: Çeltik Yolu yönünde hafif sağa dönün

14,5 km / 13 dakika: Odabaşı Yolu yönünde sola dönün

16,6 km / 11 dakika: Ankara Akşehir Yolu / D695 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

78,9 km / 53 dakika: Kadınhanı Yolu yönünde sağa dönün

4,4 km / 5 dakika: Çevre Yolu yönünde sola dönün

39,0 km / 27 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi çıkışına girin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz