Bursa Otobüs Terminali - Samsun otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Bursa Otobüs Terminali - Samsun otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Bursa Samsun arası en yakın sefer 07 Mart 2021 Saat 10:30 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. KR12(1+1)( olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Bursa şehrinden kalkacaktır. Bursa ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Bursa Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Artvin Seyahat, Lüks Gümüşhane, Fındıkkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
765.67 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 21dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
4

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

BURSA SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat BURSA > SAMSUN 07.03.2021 10:30 KR12(1+1)(, 2+2 120 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane BURSA > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 07.03.2021 14:00 h20, 2+1 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm BURSA > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 07.03.2021 15:30 2+1B, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm BURSA > SAMSUN 07.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

SAMSUN BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm SAMSUN > BURSA 07.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > BURSA 07.03.2021 22:00 KR12(1+1)(, 2+2 120 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun Bursa Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun Bursa Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun Bursa Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun Bursa Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun Bursa Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun Bursa Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

BURSA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bursa - Yalova Samsun Uzaklık: 685.00 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Bursa - Bilecik Samsun Uzaklık: 977.21 km / Süre: 01:35 Bilet Al
Bursa - Eskişehir Samsun Uzaklık: 1,528.40 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Bursa - İstanbul Samsun Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Samsun Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bursa - Kütahya Samsun Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

BURSA SAMSUN GÜZERGAHI

BURSA SAMSUN YOL TARİFİ

29 m / 1 dakika: Haşim İşcan Cd. yönünde kuzeydoğu ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Fevzi Çakmak Cd.

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,6 km / 4 dakika: Döner kavşaktan İstanbul Cd / D575 / E881 yönündeki 2. çıkışa girin

7,3 km / 9 dakika: İstanbul Cd / D575 / E881 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D575/E881 boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Balıkesir / İzmir / Ankara / O-33 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Çıkış 161 üzerinde devam etmek için çatalın solundan ilerleyin, Balıkesir / İzmir / O-33 tabelalarını takip edin ve Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 üzerine çıkın

0,8 km / 1 dakika: Yalova / Istanbul çıkışına girin Paralı yol

77,3 km / 44 dakika: O-5 girin Paralı yol

252 km / 2 saat 27 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E95 yönünde devam edin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: ⛉ Şht. Korhan Ekiz Blv çıkışına girin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Barış Blv. yönünde sola dönün

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Barış Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: 100. Yıl Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin