CAN DİYARBAKIR TURİZM BİLETİ

Can Diyarbakır Turizm bileti almak için Can Diyarbakır Turizm bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Can Diyarbakır Turizm

17 Haziran 2011 senesinde faaliyete başlayan ve Diyarbakır halkının ulaşım ihtiyacını gidermek için kurulan Can Diyarbakır Turizm şirketi, kuruluş tarihinden bu yana kaliteli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Diyarbakır halkının ulaşım imkanlarını en yüksek seviyyede sağlamaya çalışan Can Diyarbakır Turizm, bölgenin ilk uluslararası ulaşım imkanı sağlayan firması olma ünvanını kazanmıştır. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seferlerde lüks ve son model araçlarla hizmet veren firma, 18 araçlık bir filoya sahiptir. Firma, 18 araç filosu ile hizmet standartları konusunda da en üst düzeyde memnuniyet sağlamakta ve bununla yetinmeyerek gelişmekte ve ilerlemektedir. Otobüs taşımacılığı sektöründe genç, deneyimli ve dinamik personelleri ile Diyarbakır'da kaliteli ulaşım dendiğinde akla gelen ilk isim olarak bilinmektedir.

Otobüs hizmetlerini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak gören ve bu doğrultuda uygulayan firma, satış hizmetleri, konaklama tesisleri, varış hizmetleri gibi pek çok hizmeti plan çerçevesinde bir bütün olarak gerçekleştirmektedir. Can Diyarbakır Turzim'in vazgeçilmez ilkeleri kalite ve güven şeklindedir ve bu doğrultuda hem Diyarbakır'ın hem de ülkemizin ulaşım sektöründe marka olan firmaları arasında yer almaktadır. Can Diyarbakır Turizm firması, Ali Kadri Çapa yönetmeliği altında hizmet vermektedir. Firmanın ana prensiplerinin başında kurumsal, güleryüzlü ve disiplinli bir hizmet sunmak gelir. Aynı zamanda, insanı değerlerin korunması ile personeller ile bir bütün halinde çalışmak ve ticari kazançtan ziyade müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak firma için vazgeçilmezlerdendir. Karayolu ulaşımlarında her zaman ilklerin destekçisi olan firma, müşteriler için bu uzun yolculukları daha eğlenceli ve daha mükemmel şekilde sağlamaktadır.

Can Diyarbakır Turizm iletişim adresi aşağıdaki gibidir;

Diyarbakır Şehirler Arası Otobüs Terminali No:32-33 Kayapınar/Diyarbakır/TÜRKİYE

Telefon numaraları: 0412 234 33 21- 0530 238 95 10 11

E posta adresi: bilgi@candiyarbakir.com

Can Diyarbakır Turizm Otobüs Biletleri

Ankara - Bursa 05.19.2022 02:15 200 TL / Can Diyarbakır Turizm / TR 40 KİŞİ Ankara (Aşti) Otogarı > Bursa Otogarı Bilet Al