Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Çanakkale Aksaray arası en yakın sefer 16 Şubat 2021 Saat 16:00 Seç Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Çanakkale şehrinden kalkacaktır. Çanakkale ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çanakkale Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Seç Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
837.99 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 48dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

Çanakkale Otogarı

(0286) 212 58 88

Bursa Yolu 4. Km, 17100 Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

ÇANAKKALE AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Seç Turizm ÇANAKKALE > AKSARAY > GAZİANTEP 16.02.2021 16:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Çanakkale Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Çanakkale Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Çanakkale Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Çanakkale Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Çanakkale Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Çanakkale Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ÇANAKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çanakkale - Tekirdağ Aksaray Uzaklık: 1,690.35 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Aksaray Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Çanakkale - Edirne Aksaray Uzaklık: 2,283.49 km / Süre: 03:17 Bilet Al
Çanakkale - Kırklareli Aksaray Uzaklık: 2,469.38 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Çanakkale - Bursa Aksaray Uzaklık: 2,710.06 km / Süre: 03:30 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Aksaray Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al
Çanakkale Kalkışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Çanakkale Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kırklareli Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İzmit Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Varışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Esenler Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırklareli Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmit Çanakkale Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Yalova Çanakkale Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

Çanakkale Aksaray Otobüs Firmaları

ÇANAKKALE AKSARAY GÜZERGAHI

ÇANAKKALE AKSARAY YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Demircioğlu Cd. yönünden Demircioğlu Cd. / D200 / D550 / E87 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Setboyu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Troya Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

2,5 km / 3 dakika: Atikhisar Cd / D200 / D550 / E87 yönünde sağa dönün Atikhisar Cd/D200 boyunca ilerleyin

89,4 km / 1 saat 6 dakika: Çanakkale - İzmir Asfaltı / D200 / D550 / E87 / E90 girmek için hafif sağa dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

112 km / 1 saat 21 dakika: Bandırma Cd. / D200 / E90 yönünde hafif sola dönün E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Balıkesir Bursa Yolu / D200 / E881 / E90 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

104 km / 1 saat 12 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

180 km / 2 saat 1 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 yönünde devam edin D200/E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 29 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 yönünde sağa dönün

2,0 km / 3 dakika: Haymana Polatlı Yolu / D260 boyunca ilerlemek için sağa dönün D260 boyunca ilerleyin

8,3 km / 6 dakika: Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu yönünde sağa dönün

1,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Haymana Yenice Yolu / Haymana Yolu boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Sağa dönün

7,7 km / 7 dakika: Sağa dönün

1,9 km / 3 dakika: Çalış Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Haymana Yolu yönündeki 3. çıkışa girin

4,8 km / 4 dakika: Yenice Yolu yönünde devam edin

158 km / 1 saat 39 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 / E90 yönünde sağa dönün D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün