Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Çanakkale Bursa arası en yakın sefer 14 Mayıs 2021 Saat 05:00 Biga Kale aracıdır. PEUGEOT_BO olan bu araç tahmini olarak 05:00 civarı Çanakkale şehrinden kalkacaktır. Çanakkale ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çanakkale Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Biga Kale firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
271.01 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 30dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
5

Çanakkale Otogarı

(0286) 212 58 88

Bursa Yolu 4. Km, 17100 Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

ÇANAKKALE BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Biga Kale ÇANAKKALE > BURSA 14.05.2021 05:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale ÇANAKKALE > BURSA 14.05.2021 07:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale ÇANAKKALE > BURSA 14.05.2021 09:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale ÇANAKKALE > BURSA 14.05.2021 11:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale ÇANAKKALE > BURSA 14.05.2021 14:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al

BURSA ÇANAKKALE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Biga Kale BURSA > ÇANAKKALE 14.05.2021 10:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale BURSA > ÇANAKKALE 14.05.2021 12:30 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale BURSA > ÇANAKKALE 14.05.2021 14:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale BURSA > ÇANAKKALE 14.05.2021 15:30 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al
Biga Kale BURSA > ÇANAKKALE 14.05.2021 18:00 PEUGEOT_BO, PEUGEOT_BOXER ,2+1 100 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Çanakkale Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Çanakkale Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Çanakkale Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Çanakkale Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Çanakkale Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Çanakkale Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

ÇANAKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çanakkale - Tekirdağ Bursa Uzaklık: 1,690.35 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Bursa Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Çanakkale - Edirne Bursa Uzaklık: 2,283.49 km / Süre: 03:17 Bilet Al
Çanakkale - Kırklareli Bursa Uzaklık: 2,469.38 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Bursa Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al
Çanakkale - İstanbul Bursa Uzaklık: 3,161.47 km / Süre: 04:41 Bilet Al
Çanakkale Kalkışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Çanakkale Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kırklareli Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İzmit Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Çanakkale Varışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Esenler Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırklareli Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmit Çanakkale Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Yalova Çanakkale Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Çanakkale Bursa Otobüs Firmaları

ÇANAKKALE BURSA GÜZERGAHI

ÇANAKKALE BURSA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Demircioğlu Cd. yönünden Demircioğlu Cd. / D200 / D550 / E87 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Setboyu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Troya Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

2,5 km / 3 dakika: Atikhisar Cd / D200 / D550 / E87 yönünde sağa dönün Atikhisar Cd/D200 boyunca ilerleyin

89,4 km / 1 saat 6 dakika: Çanakkale - İzmir Asfaltı / D200 / D550 / E87 / E90 girmek için hafif sağa dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

112 km / 1 saat 21 dakika: Bandırma Cd. / D200 / E90 yönünde hafif sola dönün E90 boyunca ilerleyin

53,8 km / 37 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Balıkesir Bursa Yolu / D200 / E881 / E90 üzerine çıkın D200/E881 boyunca ilerleyin

4,7 km / 5 dakika: İzmir Yolu Cd / D200 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin

4,1 km / 5 dakika: Mudanya Blv. / D200 / E881 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Mudanya Blv. / D200 / E881 boyunca ilerlemek için düz devam edin D200/E881 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Ulubatlı Hasan Blv. / D200 / E881 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: E881 yönünde sağa dönün

47 m / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz