Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Çankırı Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Çankırı Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
756.27 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 30dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Çanakkale Otogarı

(0286) 212 58 88

Bursa Yolu 4. Km, 17100 Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

Çankırı Şehirler Arası Otobüs Terminali

Abdulhalik Renda Mahallesi, Bayramlar Sk. No:4, 18200 Merkez/Çankırı

ÇANKIRI VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kastamonu - Çankırı Çanakkale Uzaklık: 1,068.40 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırıkkale - Çankırı Çanakkale Uzaklık: 1,070.13 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Ankara - Çankırı Çanakkale Uzaklık: 1,318.91 km / Süre: 01:42 Bilet Al
Çorum - Çankırı Çanakkale Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Yozgat - Çankırı Çanakkale Uzaklık: 1,726.19 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Karabük - Çankırı Çanakkale Uzaklık: 1,783.80 km / Süre: 02:34 Bilet Al

ÇANAKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çanakkale - Tekirdağ Çankırı Uzaklık: 1,690.35 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Çankırı Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Çanakkale - Edirne Çankırı Uzaklık: 2,283.49 km / Süre: 03:17 Bilet Al
Çanakkale - Kırklareli Çankırı Uzaklık: 2,469.38 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Çanakkale - Bursa Çankırı Uzaklık: 2,710.06 km / Süre: 03:30 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Çankırı Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al
Çanakkale Kalkışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Çanakkale Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kırklareli Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İzmit Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Çankırı Kalkışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
Çankırı İzmit Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
Çankırı İstanbul Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Esenler Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Çankırı Kastamonu Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Çankırı Ankara Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Çankırı Sinop Türkay Turizm 70.0 TL Bilet Al
Çanakkale Varışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Esenler Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırklareli Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmit Çanakkale Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Yalova Çanakkale Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Çankırı Varışlı En Ucuz Çankırı Biletleri
İzmit Çankırı Çankırı Güven Turizm 115 TL Bilet Al
İstanbul Çankırı Çankırı Güven Turizm 125 TL Bilet Al
Kastamonu Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 50 TL Bilet Al
Sinop Çankırı Türkay Turizm 50.0 TL Bilet Al
Kırıkkale Çankırı Özen Turizm 60 TL Bilet Al

ÇANAKKALE ÇANKIRI GÜZERGAHI

ÇANAKKALE ÇANKIRI YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Demircioğlu Cd. yönünden Demircioğlu Cd. / D200 / D550 / E87 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Setboyu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Troya Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

2,5 km / 3 dakika: Atikhisar Cd / D200 / D550 / E87 yönünde sağa dönün Atikhisar Cd/D200 boyunca ilerleyin

89,4 km / 1 saat 6 dakika: Çanakkale - İzmir Asfaltı / D200 / D550 / E87 / E90 girmek için hafif sağa dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

112 km / 1 saat 21 dakika: Bandırma Cd. / D200 / E90 yönünde hafif sola dönün E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Balıkesir Bursa Yolu / D200 / E881 / E90 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

252 km / 2 saat 27 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

102 km / 1 saat 7 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Hocalar Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Hasan Ceylan Cd. yönünde devam edin

72 m / 1 dakika: Sanayi Çarşısı Sk. yönünde devam edin

3,1 km / 4 dakika: Sanayi Çarşısı Sk. hafif sola döner ve Çankırı Cd. başlar

4,3 km / 6 dakika: Korgun Kurşunlu Yolu yönünde devam edin

79 m / 1 dakika: Devres Köprüsü yönünde devam edin

3,0 km / 3 dakika: Korgun Kurşunlu Yolu yönünde devam edin

17,6 km / 18 dakika: Korgun Kurşunlu Yolu girin

1,6 km / 2 dakika: Kurşunlu Cd. yönünde devam edin

20,2 km / 16 dakika: Çankırı Kastamonu Yolu / D765 yönünde sağa dönün D765 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde sola dönün

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin