Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı -  Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
704.98 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 54dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
-

Çanakkale Otogarı

(0286) 212 58 88

Bursa Yolu 4. Km, 17100 Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

KARABÜK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bartın - Karabük Çanakkale Uzaklık: 801.33 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Kastamonu - Karabük Çanakkale Uzaklık: 1,053.55 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Zonguldak - Karabük Çanakkale Uzaklık: 1,180.54 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Bolu - Karabük Çanakkale Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Çankırı - Karabük Çanakkale Uzaklık: 1,779.87 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Düzce - Karabük Çanakkale Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al

ÇANAKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çanakkale - Tekirdağ Karabük Uzaklık: 1,690.35 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Karabük Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Çanakkale - Edirne Karabük Uzaklık: 2,283.49 km / Süre: 03:17 Bilet Al
Çanakkale - Kırklareli Karabük Uzaklık: 2,469.38 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Çanakkale - Bursa Karabük Uzaklık: 2,710.06 km / Süre: 03:30 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Karabük Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al
Çanakkale Kalkışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Çanakkale Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kırklareli Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İzmit Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Karabük Kalkışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Kayseri Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Karabük Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Alibeyköy Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Esenler Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Varışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Esenler Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırklareli Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmit Çanakkale Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Yalova Çanakkale Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Karabük Varışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Esenler Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Alibeyköy Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ÇANAKKALE KARABÜK GÜZERGAHI

ÇANAKKALE KARABÜK YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Demircioğlu Cd. yönünden Demircioğlu Cd. / D200 / D550 / E87 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Setboyu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Troya Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

2,5 km / 3 dakika: Atikhisar Cd / D200 / D550 / E87 yönünde sağa dönün Atikhisar Cd/D200 boyunca ilerleyin

89,4 km / 1 saat 6 dakika: Çanakkale - İzmir Asfaltı / D200 / D550 / E87 / E90 girmek için hafif sağa dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

112 km / 1 saat 21 dakika: Bandırma Cd. / D200 / E90 yönünde hafif sola dönün E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Balıkesir Bursa Yolu / D200 / E881 / E90 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

252 km / 2 saat 27 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

37,7 km / 25 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 çıkışına girin

45,6 km / 30 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 yönünde devam edin D755 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Atatürk Blv. / D030 yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. / D030 yönünde sağa dönün

3,7 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. / D030 yönündeki 2. çıkışa girin D030 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Kastamonu Yolu / D030 yönünde sağa dönün D030 boyunca ilerleyin

2,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Kastamonu Karabük Yolu / D030 yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Navsaklar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

4,3 km / 10 dakika: Sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Sola dönün

52 m / 1 dakika: Sola dönün