Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı  - Kütahya Çinigar Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Çanakkale Kütahya arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 12:30 Has Turizm A.Ş. aracıdır. T2+1 olan bu araç tahmini olarak 12:30 civarı Çanakkale şehrinden kalkacaktır. Çanakkale ve Kütahya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çanakkale Kütahya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Hatay Nur Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
460.92 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 31dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Çanakkale Otogarı

(0286) 212 58 88

Bursa Yolu 4. Km, 17100 Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

ÇANAKKALE KÜTAHYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. ÇANAKKALE > KÜTAHYA > HATAY 05.07.2021 12:30 T2+1, TOURISMO ,2+1 140 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat ÇANAKKALE > KÜTAHYA > HATAY 05.07.2021 13:30 2+1U, Tourismo ,2+1 130 TL Bilet Al

KÜTAHYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Eskişehir - Kütahya Çanakkale Uzaklık: 786.44 km / Süre: 01:07 Bilet Al
Bilecik - Kütahya Çanakkale Uzaklık: 1,116.01 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Uşak - Kütahya Çanakkale Uzaklık: 1,418.96 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Bursa - Kütahya Çanakkale Uzaklık: 1,828.63 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Sakarya - Kütahya Çanakkale Uzaklık: 2,093.26 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Burdur - Kütahya Çanakkale Uzaklık: 2,444.93 km / Süre: 02:49 Bilet Al

ÇANAKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çanakkale - Tekirdağ Kütahya Uzaklık: 1,690.35 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Kütahya Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Çanakkale - Edirne Kütahya Uzaklık: 2,283.49 km / Süre: 03:17 Bilet Al
Çanakkale - Kırklareli Kütahya Uzaklık: 2,469.38 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Çanakkale - Bursa Kütahya Uzaklık: 2,710.06 km / Süre: 03:30 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Kütahya Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al
Çanakkale Kalkışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Çanakkale Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kırklareli Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale İzmit Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Kütahya Kalkışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Kütahya Kayseri Ak Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Kütahya Gaziantep Lüks Batman Seyahat 110 TL Bilet Al
Kütahya Karabük Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kütahya Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 120 TL Bilet Al
Çanakkale Varışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Esenler Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırklareli Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
İzmit Çanakkale Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Çanakkale Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Kütahya Varışlı En Ucuz Kütahya Biletleri
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kütahya Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Çanakkale Kütahya Otobüs Firmaları

ÇANAKKALE KÜTAHYA GÜZERGAHI

ÇANAKKALE KÜTAHYA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Demircioğlu Cd. yönünden Demircioğlu Cd. / D200 / D550 / E87 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Setboyu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Troya Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

2,5 km / 3 dakika: Atikhisar Cd / D200 / D550 / E87 yönünde sağa dönün Atikhisar Cd/D200 boyunca ilerleyin

89,4 km / 1 saat 6 dakika: Çanakkale - İzmir Asfaltı / D200 / D550 / E87 / E90 girmek için hafif sağa dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

112 km / 1 saat 21 dakika: Bandırma Cd. / D200 / E90 yönünde hafif sola dönün E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Balıkesir Bursa Yolu / D200 / E881 / E90 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

84,3 km / 59 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

0,7 km / 1 dakika: İnönü / Kütahya / Antalya yönündeki rampaya girin

69,6 km / 47 dakika: Bursa Kütahya Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Atatürk Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Haber Sk. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Gaybi Efendi Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Musalla Cd. yönünde hafif sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Mithatpaşa Cd yönünde sağa dönün

73 m / 1 dakika: Kırdar Sk. üzerindeki 2. sokaktan sola dönüş yapın

0,7 km / 2 dakika: Adnan Menderes Blv. yönünde sola dönün

24 m / 1 dakika: Abdurrahman Karaa Blv. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz