Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Çanakkale Sakarya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 08:00 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Çanakkale şehrinden kalkacaktır. Çanakkale ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çanakkale Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
442.46 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 08dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
2

Çanakkale Otogarı

(0286) 212 58 88

Bursa Yolu 4. Km, 17100 Merkez/Çanakkale Merkez/Çanakkale

ÇANAKKALE SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm ÇANAKKALE OTOGAR > SAKARYA(ADAPAZARI) 13.04.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm ÇANAKKALE OTOGAR > SAKARYA(ADAPAZARI) 13.04.2021 16:30 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Çanakkale Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Çanakkale Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Çanakkale Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Çanakkale Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Çanakkale Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Çanakkale Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ÇANAKKALE KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çanakkale - Tekirdağ Sakarya Uzaklık: 1,690.35 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Çanakkale - Edirne Sakarya Uzaklık: 2,283.49 km / Süre: 03:17 Bilet Al
Çanakkale - Kırklareli Sakarya Uzaklık: 2,469.38 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Çanakkale - Bursa Sakarya Uzaklık: 2,710.06 km / Süre: 03:30 Bilet Al
Çanakkale - İzmir Sakarya Uzaklık: 3,148.95 km / Süre: 04:32 Bilet Al
Çanakkale Kalkışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Çanakkale Kütahya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Çanakkale Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Kırklareli Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İzmit Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Eskişehir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Çanakkale Yalova Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Varışlı En Ucuz Çanakkale Biletleri
Esenler Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırklareli Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmit Çanakkale Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya Çanakkale Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Yalova Çanakkale Pamukkale Turizm 115 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Çanakkale Sakarya Otobüs Firmaları

ÇANAKKALE SAKARYA GÜZERGAHI

ÇANAKKALE SAKARYA YOL TARİFİ

0,5 km / 2 dakika: Demircioğlu Cd. yönünden Demircioğlu Cd. / D200 / D550 / E87 konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Setboyu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Troya Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

2,5 km / 3 dakika: Atikhisar Cd / D200 / D550 / E87 yönünde sağa dönün Atikhisar Cd/D200 boyunca ilerleyin

89,4 km / 1 saat 6 dakika: Çanakkale - İzmir Asfaltı / D200 / D550 / E87 / E90 girmek için hafif sağa dönün D200/E90 boyunca ilerleyin

112 km / 1 saat 21 dakika: Bandırma Cd. / D200 / E90 yönünde hafif sola dönün E90 boyunca ilerleyin

39,4 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Balıkesir Bursa Yolu / D200 / E881 / E90 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

83,6 km / 49 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Sakarya / Bilecik / Antalya / Eskisehir çıkışına girin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Çatalın solundan devam edin, Pamukova / Bilecik / Antalya tabelalarını takip edin ve Orhan Gazi Cd. / D650 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Çaybaşı Cd. konumunda sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde devam edin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz