CİZRE NUH YURTDIŞI BİLETİ

Cizre Nuh Yurtdışı bileti almak için Cizre Nuh Yurtdışı bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Cizre Nuh Yurtdışı

25 yıllık tecrübe ile kendilerini başarıya taşıyan en önemli değerlere sıkı sıkı tutunan Cizre Nuh Turizm, geleceğe umutla ve güvenle bakan yapısıyla, lider otobüs firmalarının arasında olmak için yapılacak en önemli şeyin müşteri memnuniyeti olduğunu bilmektedir. Attığı her adımda insan kaynaklarına verilen değeri ve önemi gözler önüne sermiştir. Firma, müşterilerine sunduğu hizmetin her aşamasında memnuniyeti hedeflemektedir. Büyük firmalar arasında yer almak ve bunu sürdürebilmek için kendilerini geliştiren, çağdaş, teknolojiden sonuna kadar faydalanan, eğitimli, dinamik kadrosu ile yollardadır. Cizre Nuh Turizm takım ruhunu sonuna kadar yansıtan, yaratıcı ve kaliteli bir otobüs firmasıdır.

“Hepimiz bir aileyiz. Önceliğimiz sizsiniz” politikası ile müşteri memnuniyetini sık sık dile getiren otobüs firması, yönetiminde ve diğer kadrolarda çağdaş, dinamik, lider ruhlu, güvenilir, özverili, istekli, yaptıkları işi seven insanlarla çalışmaktadır. Türkiye’nin birçok iline ve ilçesine seferler düzenleyen Cizre Nuh Turizm müşterilerinin, teknolojiden sonuna kadar faydalanabilecekleri, yenilenen son model otobüsleri ile güvenli bir şekilde, kaliteli, huzurlu ve mutlu bir yolculuk sunmaktadır. Bunun yanı sıra yurtdışına da seferleri bulunmaktadır.

Cizre Nuh Turizm’in kendi sitesi üzerinden, fotoğraf galerine bakabilir, seferlerini ve güzergahları takip edebilir, şubelerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, online bilet alabilir, sosyal medya üzerinden yenilikleri takip edebilir, üye olarak kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ilham verici olan hakkımızda bölümünü okuyabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden arayabileceğiniz çağrı numarası ile Müşteri Hizmetleri’ne her tür istek, arzu ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek adına her ayrıntıyı düşünen Cizre Nuh Turizm ile seyahat etmenizi tavsiye ederiz.

Cizre Nuh Turizm iletişim adresi ise aşağıdaki gibidir;

Şırnak/Cizre Özlem Cizre Nuh

Telefon Numarası: 0850 888 47 73

Email: info@ozlemcizrenuh.com