Çorum Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çorum Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Çorum İstanbul arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 07:00 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. TRSM olan bu araç tahmini olarak 07:00 civarı Çorum şehrinden kalkacaktır. Çorum ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çorum İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Lider Vip Travel, Çorum Kargı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
628.00 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 10dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
17

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ÇORUM İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > ÇORUM > İSTANBUL 05.07.2021 07:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 05.07.2021 08:00 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al
Lider Vip Travel ÇORUM > İSTANBUL 05.07.2021 08:30 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Vip Travel ÇORUM > Alibeyköy > İSTANBUL 05.07.2021 08:30 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm ÇORUM > Alibeyköy > İSTANBUL 05.07.2021 09:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm ÇORUM > İSTANBUL 05.07.2021 09:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > SİLİVRİ 05.07.2021 10:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 05.07.2021 10:00 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 05.07.2021 11:00 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 05.07.2021 12:30 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm ÇORUM > Alibeyköy > İSTANBUL 05.07.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm ÇORUM > İSTANBUL 05.07.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Lider Vip Travel Mecitözü > ÇORUM > Esenyurt 05.07.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Lider Vip Travel Mecitözü > ÇORUM > İSTANBUL > Esenyurt 05.07.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Lider Vip Travel Mecitözü > ÇORUM > Alibeyköy > Esenyurt 05.07.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 05.07.2021 21:00 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 05.07.2021 22:00 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Çorum Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Çorum Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Çorum Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Çorum Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Çorum Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Çorum Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ÇORUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya İstanbul Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Çorum - Yozgat İstanbul Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Çorum - Çankırı İstanbul Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çorum - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Çorum - Tokat İstanbul Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Aksaray Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

ÇORUM İSTANBUL GÜZERGAHI

ÇORUM İSTANBUL YOL TARİFİ

4,5 km / 9 dakika: Osmancık Cd. yönünden Azap Ahmet Sk. konumuna doğru kuzeybatı yönünde ilerleyin

23,6 km / 22 dakika: Çorum Laçin Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 2 dakika: Çorum Cd. yönünde devam edin

1,8 km / 2 dakika: Çorum Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

4,3 km / 3 dakika: Dodurga Laçin Yolu yönünde devam edin

19,8 km / 16 dakika: Çorum Osmancık Yolu / D785 yönünde devam edin

247 km / 2 saat 44 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde sola dönün D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün