Çorum Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çorum Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Çorum Kayseri arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 01:00 Metro Turizm aracıdır. C.I.P SUIT olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Çorum şehrinden kalkacaktır. Çorum ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çorum Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Has Turizm A.Ş., Metatur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
278.84 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 33dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
10

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ÇORUM KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ÇORUM > KAYSERİ 06.06.2021 01:00 C.I.P SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > KAYSERİ 06.06.2021 02:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > KAYSERİ 06.06.2021 10:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > ÇORUM > KAYSERİ 06.06.2021 17:30 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm SAMSUN > ÇORUM > KAYSERİ > ŞANLIURFA 06.06.2021 18:30 T34, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > ÇORUM > KAYSERİ > HATAY 06.06.2021 19:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > KAYSERİ 06.06.2021 20:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ÇORUM > KAYSERİ > ADANA 06.06.2021 21:30 ÇT38, Travego 33 ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > ÇORUM > KAYSERİ > HATAY 06.06.2021 23:20 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > KAYSERİ 06.06.2021 23:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al

KAYSERİ ÇORUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KAYSERİ > ÇORUM 13.06.2021 01:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ÇORUM > SAMSUN 13.06.2021 01:00 TR33, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > ÇORUM > SİNOP 13.06.2021 01:45 P46, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ÇORUM 13.06.2021 04:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Metatur Turizm KAYSERİ > ÇORUM > SAMSUN 13.06.2021 08:00 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ÇORUM 13.06.2021 19:00 C.I.P SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ÇORUM 13.06.2021 21:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > ÇORUM > RİZE 13.06.2021 22:30 P46, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Çorum Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Çorum Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Çorum Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Çorum Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Çorum Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Çorum Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

ÇORUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Kayseri Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Çorum - Yozgat Kayseri Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Çorum - Çankırı Kayseri Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale Kayseri Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çorum - Samsun Kayseri Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Çorum - Tokat Kayseri Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Aksaray Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Çorum Kayseri Otobüs Firmaları

ÇORUM KAYSERİ GÜZERGAHI

ÇORUM KAYSERİ YOL TARİFİ

24 m / 1 dakika: Osmancık Cd. yönünde güneybatı ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Cd.

3,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İnönü Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Çevre Yolu Blv. / D795 rampasına doğru 3. çıkışa girin

13,5 km / 10 dakika: Çevre Yolu Blv. / D795 girin D795 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönündeki rampaya girin

76,9 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,8 km / 14 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

85,6 km / 58 dakika: Sanayi Cd. / Yozgat-Boğazlıyan Yolu yönünde sola dönün Yozgat-Boğazlıyan Yolu boyunca ilerleyin

7,1 km / 6 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

31,9 km / 21 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

22 m / 1 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde sola dönün

25,6 km / 17 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönündeki rampaya girin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin