Çorum Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çorum Otobüs Terminali - Ordu Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Çorum Ordu arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 01:30 Fındıkkale Turizm aracıdır. 2+1B olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Çorum şehrinden kalkacaktır. Çorum ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çorum Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
278.86 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 27dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
8

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ÇORUM ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Fındıkkale Turizm BURSA > ÇORUM > ORDU > GÜMÜŞHANE 12.02.2021 01:30 2+1B, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > ÇORUM > ORDU > RİZE 12.02.2021 03:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 90 TL Bilet Al
Sakarya VIB ÇORUM > ORDU 12.02.2021 04:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > ORDU 12.02.2021 04:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > ORDU 12.02.2021 17:59 KR12(1+1)(, 2+2 80 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > ORDU 12.02.2021 21:30 KR11, KR11 ,1+1 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ANKARA > ÇORUM > ORDU > TRABZON 12.02.2021 23:00 ÇT41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > ORDU 12.02.2021 23:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al

ORDU ÇORUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Fındıkkale Turizm Keşap > ORDU > ÇORUM > İZMİR 27.02.2021 15:30 1.3k, 2+1 95 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > ÇORUM > ADANA 27.02.2021 16:00 ÇÇ38, Travego ,2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > ORDU > ÇORUM > HATAY 27.02.2021 18:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ORDU > ÇORUM > HATAY 27.02.2021 18:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ÇORUM 27.02.2021 19:00 C.I.P SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > ÇORUM 27.02.2021 19:30 KR12(1+1)(, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > ÇORUM 27.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > ÇORUM 27.02.2021 22:30 KR12(1+1)(, 2+2 80 TL Bilet Al

ORDU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu Çorum Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Tokat - Ordu Çorum Uzaklık: 1,283.02 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Samsun - Ordu Çorum Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Amasya - Ordu Çorum Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Sivas - Ordu Çorum Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Trabzon - Ordu Çorum Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al

ÇORUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Ordu Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Çorum - Yozgat Ordu Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Çorum - Çankırı Ordu Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale Ordu Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çorum - Samsun Ordu Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Çorum - Tokat Ordu Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Aksaray Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al

ÇORUM ORDU GÜZERGAHI

ÇORUM ORDU YOL TARİFİ

56 m / 1 dakika: Osmancık Cd. yönünde güneybatı ilerleyin

3,4 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Gazi Cd.

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 rampasına doğru 1. çıkışa girin

13,4 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 girin

0,2 km / 1 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

62,2 km / 42 dakika: Çorum Amasya Yolu / D180 yönünde devam edin

12,7 km / 16 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / Tokat Amasya Yolu yönünde sola dönün Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

1,7 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Amasya - Erzurum Yolu / Atatürk Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

95,8 km / 1 saat 6 dakika: Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 girin

9,6 km / 8 dakika: Sola dönün

20,6 km / 24 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

23,5 km / 27 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

2,2 km / 3 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde devam edin

5,8 km / 7 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

7,1 km / 14 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 10 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

16 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu konumunda sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

2,3 km / 5 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,7 km / 6 dakika: Yeniköy Köyü Yolu üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Tam sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz