Çorum Otobüs Terminali - Rize Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çorum Otobüs Terminali - Rize Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Çorum Rize arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:30 Metro Turizm aracıdır. C.I.P SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Çorum şehrinden kalkacaktır. Çorum ve Rize arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çorum Rize arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
571.95 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 28dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
10

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ÇORUM RİZE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ÇORUM > RİZE 22.09.2020 00:30 C.I.P SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > RİZE 22.09.2020 01:00 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > RİZE 22.09.2020 01:45 C.I.P SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ÇORUM > RİZE 22.09.2020 02:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > RİZE 22.09.2020 03:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > RİZE 22.09.2020 17:59 KR11, KR11 ,1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > RİZE 22.09.2020 21:30 KR11, KR11 ,1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > RİZE 22.09.2020 21:45 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > RİZE 22.09.2020 22:45 KR11, KR11 ,1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > RİZE 22.09.2020 23:15 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al

RİZE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Trabzon - Rize Çorum Uzaklık: 795.82 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Giresun - Rize Çorum Uzaklık: 2,076.85 km / Süre: 02:47 Bilet Al
Artvin - Rize Çorum Uzaklık: 2,219.47 km / Süre: 03:27 Bilet Al
Erzurum - Rize Çorum Uzaklık: 2,567.34 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Erzincan - Rize Çorum Uzaklık: 2,741.74 km / Süre: 04:13 Bilet Al
Ardahan - Rize Çorum Uzaklık: 2,830.58 km / Süre: 04:26 Bilet Al

ÇORUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Rize Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Çorum - Yozgat Rize Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Çorum - Çankırı Rize Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale Rize Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çorum - Samsun Rize Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Çorum - Tokat Rize Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Niğde Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Uşak Çorum Kargı Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Trabzon Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Kalkışlı En Ucuz Rize Biletleri
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Rize Amasya Öz Elbistan 110 TL Bilet Al
Rize Tokat Öz Elbistan 120 TL Bilet Al
Rize Sivas Öz Elbistan 125 TL Bilet Al
Rize Ardahan Özlem Ardahan 130 TL Bilet Al
Rize Çorum Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Yozgat Kanberoğlu Turizm 130 TL Bilet Al
Rize Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Niğde Çorum Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Ordu Çorum Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çorum Lüks Bayburt Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Çorum Çorum Kargı Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Çorum Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Çorum Esadaş 110 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Rize Varışlı En Ucuz Rize Biletleri
Giresun Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ordu Rize Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Rize Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sinop Rize Lüks Artvin Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Rize Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Rize Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bingöl Rize Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

ÇORUM RİZE GÜZERGAHI

ÇORUM RİZE YOL TARİFİ

56 m / 1 dakika: Osmancık Cd. yönünde güneybatı ilerleyin

3,4 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Gazi Cd.

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 rampasına doğru 1. çıkışa girin

58,4 km / 37 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 girin

13,6 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin Samsun Çorum Yolu/D100 boyunca ilerleyin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

26,1 km / 21 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,2 km / 5 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

50,5 km / 40 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin

12,8 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sağa dönün

72,0 km / 1 saat 6 dakika: Devlet Sahil Yolu / Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,6 km / 6 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Trabzon Giresun Yolu/D010/E70 boyunca ilerleyin

19,8 km / 19 dakika: Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

8 m / 1 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

16,4 km / 11 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

12,2 km / 8 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 boyunca ilerlemek için düz devam edin

9,0 km / 6 dakika: Trabzon Rize Yolu / D010 / E70 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

10 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

13 m / 1 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sola dönün

17,5 km / 14 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

22 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. yönünde sola dönün