Çorum Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çorum Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Çorum Trabzon arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:30 Metro Turizm aracıdır. C.I.P SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Çorum şehrinden kalkacaktır. Çorum ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çorum Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
494.27 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 26dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
15

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ÇORUM TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 00:30 C.I.P SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 01:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 01:45 C.I.P SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ÇORUM > TRABZON > RİZE 22.09.2020 02:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > ÇORUM > TRABZON > RİZE 22.09.2020 03:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 03:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 04:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 06:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 17:59 KR11, KR11 ,1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 21:30 KR11, KR11 ,1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 21:45 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 22:45 KR11, KR11 ,1+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ANKARA > ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 23:00 ÇT41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 23:15 ÇT38, Travego 33 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 22.09.2020 23:15 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Çorum Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Çorum Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Çorum Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Çorum Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Çorum Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Çorum Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al

ÇORUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Trabzon Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Çorum - Yozgat Trabzon Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Çorum - Çankırı Trabzon Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale Trabzon Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çorum - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Çorum - Tokat Trabzon Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Niğde Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Uşak Çorum Kargı Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Trabzon Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Samsun Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ağrı Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Sinop Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Trabzon Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Niğde Çorum Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Ordu Çorum Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Çorum Lüks Bayburt Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Çorum Çorum Kargı Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Çorum Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Çorum Esadaş 110 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Çorum Trabzon Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Turay Seyahat 120 TL Bilet Al
Kastamonu Trabzon Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Amasya Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kırıkkale Trabzon Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ÇORUM TRABZON GÜZERGAHI

ÇORUM TRABZON YOL TARİFİ

56 m / 1 dakika: Osmancık Cd. yönünde güneybatı ilerleyin

3,4 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Gazi Cd.

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 rampasına doğru 1. çıkışa girin

58,4 km / 37 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 girin

13,6 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin Samsun Çorum Yolu/D100 boyunca ilerleyin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

26,1 km / 21 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,2 km / 5 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

50,5 km / 40 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin

12,8 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sağa dönün

72,0 km / 1 saat 6 dakika: Devlet Sahil Yolu / Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

4,9 km / 3 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz