Çorum Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çorum Otobüs Terminali - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Çorum Trabzon arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 03:30 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ46 olan bu araç tahmini olarak 03:30 civarı Çorum şehrinden kalkacaktır. Çorum ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çorum Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm, Lüks Artvin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
494.27 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 26dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
8

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ÇORUM TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm HATAY > ÇORUM > TRABZON > RİZE 12.02.2021 03:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 90 TL Bilet Al
Sakarya VIB ÇORUM > TRABZON 12.02.2021 04:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 12.02.2021 04:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > TRABZON 12.02.2021 17:59 KR12(1+1)(, 2+2 90 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ÇORUM > TRABZON 12.02.2021 21:30 KR11, KR11 ,1+1 90 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ANKARA > ÇORUM > TRABZON 12.02.2021 23:00 ÇT41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > ÇORUM > TRABZON 12.02.2021 23:15 ÇT38, Travego 33 ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > TRABZON 12.02.2021 23:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Çorum Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Çorum Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Çorum Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Çorum Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Çorum Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Çorum Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al

ÇORUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Trabzon Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Çorum - Yozgat Trabzon Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Çorum - Çankırı Trabzon Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale Trabzon Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çorum - Samsun Trabzon Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Çorum - Tokat Trabzon Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Aksaray Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ÇORUM TRABZON GÜZERGAHI

ÇORUM TRABZON YOL TARİFİ

56 m / 1 dakika: Osmancık Cd. yönünde güneybatı ilerleyin

3,4 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Gazi Cd.

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 rampasına doğru 1. çıkışa girin

58,4 km / 37 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 girin

13,6 km / 9 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin Samsun Çorum Yolu/D100 boyunca ilerleyin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

26,1 km / 21 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

7,2 km / 5 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

50,5 km / 40 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin

12,8 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sağa dönün

72,0 km / 1 saat 6 dakika: Devlet Sahil Yolu / Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

4,9 km / 3 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz