Çorum Otobüs Terminali - Yozgat Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Çorum Otobüs Terminali - Yozgat Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Çorum Yozgat arası en yakın sefer 24 Şubat 2021 Saat 02:15 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Çorum şehrinden kalkacaktır. Çorum ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Çorum Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Metatur Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
107.35 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 24dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

Çorum Yeni Otogar

(0364) 213 66 70

Çepni Mahallesi, Fen Lisesi Cd. No:35, 19040 Merkez/Çorum

ÇORUM YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ÇORUM > YOZGAT 24.02.2021 02:15 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > ÇORUM > YOZGAT > MERSİN 24.02.2021 12:30 2+2T, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > YOZGAT 24.02.2021 16:30 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > ÇORUM > YOZGAT > KAYSERİ 24.02.2021 17:30 2+2T, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm SAMSUN > ÇORUM > YOZGAT > ŞANLIURFA 24.02.2021 18:30 T34, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > ÇORUM > YOZGAT > HATAY 24.02.2021 19:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Ereğli (Kdz) > ÇORUM > YOZGAT > BATMAN 24.02.2021 19:30 X+1Z, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > YOZGAT 24.02.2021 20:30 CLASS, 2+2 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ÇORUM > YOZGAT 24.02.2021 21:30 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > ÇORUM > YOZGAT > HATAY 24.02.2021 23:20 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > ÇORUM > YOZGAT > HATAY 24.02.2021 23:59 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 80 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırşehir - Yozgat Çorum Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Çorum Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Çorum Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Çorum Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Çorum Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Amasya - Yozgat Çorum Uzaklık: 2,004.22 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ÇORUM KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Yozgat Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Çorum - Çankırı Yozgat Uzaklık: 1,564.68 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale Yozgat Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çorum - Samsun Yozgat Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Çorum - Tokat Yozgat Uzaklık: 1,928.60 km / Süre: 02:42 Bilet Al
Çorum - Kastamonu Yozgat Uzaklık: 2,044.72 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Çorum Kalkışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Varışlı En Ucuz Çorum Biletleri
Aksaray Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ÇORUM YOZGAT GÜZERGAHI

ÇORUM YOZGAT YOL TARİFİ

24 m / 1 dakika: Osmancık Cd. yönünde güneybatı ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Cd.

3,1 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İnönü Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Çevre Yolu Blv. / D795 rampasına doğru 3. çıkışa girin

13,5 km / 10 dakika: Çevre Yolu Blv. / D795 girin D795 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönündeki rampaya girin

76,9 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

11,5 km / 10 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin