Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Denizli Adana arası en yakın sefer 13 Ocak 2021 Saat 02:45 Güney Akdeniz Seyahat aracıdır. 1+1! olan bu araç tahmini olarak 02:45 civarı Denizli şehrinden kalkacaktır. Denizli ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Denizli Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
735.80 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 39dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
17

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

DENİZLİ ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > DENİZLİ > ADANA 13.01.2021 02:45 1+1!, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > DENİZLİ > ADANA > SİİRT 13.01.2021 13:54 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > DENİZLİ > ADANA > SİİRT 13.01.2021 13:55 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > DENİZLİ > ADANA > Kahta 13.01.2021 16:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > DENİZLİ > ADANA > BATMAN 13.01.2021 16:00 34 g, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > DENİZLİ > ADANA > Silopi 13.01.2021 17:00 KAYA, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bodrum > DENİZLİ > ADANA > DİYARBAKIR 13.01.2021 17:00 2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > DENİZLİ > ADANA > DİYARBAKIR 13.01.2021 18:00 X+6İ, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > DENİZLİ > ADANA > GAZİANTEP 13.01.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 106 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > DENİZLİ > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 13.01.2021 19:15 C32, 2+1 130 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > DENİZLİ > ADANA 13.01.2021 19:45 1+1_, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > DENİZLİ > ADANA > HATAY 13.01.2021 20:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat Bodrum > DENİZLİ > ADANA > HATAY 13.01.2021 20:30 bilo, 2+1 110 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > DENİZLİ > ADANA > GAZİANTEP 13.01.2021 21:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > DENİZLİ > ADANA > GAZİANTEP 13.01.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 106 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > DENİZLİ > ADANA > HATAY 13.01.2021 23:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > ADANA 13.01.2021 23:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 130 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Denizli Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Denizli Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Denizli Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Denizli Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Denizli Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Denizli Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

DENİZLİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Adana Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Denizli - Muğla Adana Uzaklık: 1,366.57 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Burdur Adana Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Denizli - Uşak Adana Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Denizli - Isparta Adana Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Denizli - Manisa Adana Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

DENİZLİ ADANA GÜZERGAHI

DENİZLİ ADANA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 yönünde doğu ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

10,3 km / 9 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

30,5 km / 21 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

9,0 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

1,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,7 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 5 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

68 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Afyon Konya Yolu / D300 devam edin

167 km / 1 saat 55 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Konya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin