Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aydın Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 15 TL olduğu Denizli Aydın arası en yakın sefer 13 Ocak 2021 Saat 02:30 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Denizli şehrinden kalkacaktır. Denizli ve Aydın arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Denizli Aydın arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
88.17 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 37dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
35

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

Aydın Otogarı

0256 212 50 50

Kurtuluş Mahallesi Efeler/Aydın

DENİZLİ AYDIN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 02:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 02:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > AYDIN > Akçay 13.01.2021 03:15 1+1>, 2+1 25 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 03:29 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 25 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > DENİZLİ > AYDIN > İZMİR 13.01.2021 04:30 C32, 2+1 15 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 04:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 13.01.2021 04:30 X+13, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > DENİZLİ > AYDIN > Didim 13.01.2021 04:31 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 06:15 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 07:15 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 13.01.2021 08:00 34 g, 2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 13.01.2021 09:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 30 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 13.01.2021 09:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 25 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > DENİZLİ > AYDIN > Bodrum 13.01.2021 10:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 10:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 11:00 1251, 1251 ,2+2 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 11:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 12:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 13:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 14:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 14:30 1338, 1338 ,2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 15:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > DENİZLİ > AYDIN > İZMİR 13.01.2021 15:30 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 16:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 16:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Alanya > DENİZLİ > AYDIN > Didim 13.01.2021 16:45 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 17:00 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 17:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 17:02 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 19:30 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 19:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 22:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 22:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > AYDIN 13.01.2021 23:59 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al

AYDIN DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > AYDIN > DENİZLİ > ADANA 22.01.2021 01:00 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Didim > AYDIN > DENİZLİ > Alanya 22.01.2021 01:15 1+1`, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 01:20 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 08:30 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 09:00 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 09:20 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 10:20 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 10:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 11:00 CLASS, 2+2 25 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > AYDIN > DENİZLİ > SİİRT 22.01.2021 11:45 1++2, 1+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 12:20 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Aydın > Denizli 22.01.2021 12:30 RAHAT HAT, 2+1 20 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 12:50 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > BATMAN 22.01.2021 13:00 34-3, 2+1 25 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > VAN 22.01.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 25 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > AYDIN > DENİZLİ > Kahta 22.01.2021 14:00 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 14:30 1238, 1238 ,2+2 25 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > AYDIN > DENİZLİ > DİYARBAKIR 22.01.2021 14:30 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 14:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 15:20 H112, 2+1 29 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > DİYARBAKIR 22.01.2021 15:29 X+1+, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 16:20 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Metro Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 17:00 SUIT, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 17:20 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > AYDIN > DENİZLİ > ADANA 22.01.2021 17:30 1+1>, 2+1 25 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 17:50 H112, 2+1 29 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > HATAY 22.01.2021 18:00 bilo, 2+1 25 TL Bilet Al
Süha Turizm Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > KAYSERİ 22.01.2021 18:00 tr40, 2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 18:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 18:45 1251, 1251 ,2+2 25 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 18:50 H112, 2+1 29 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > GAZİANTEP 22.01.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 19:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 19:50 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > GAZİANTEP 22.01.2021 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 25 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 20:15 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > AYDIN > DENİZLİ > HATAY 22.01.2021 20:30 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 22:30 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 22:45 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Kontur Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 23:16 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 35 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 23:20 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm AYDIN > DENİZLİ 22.01.2021 23:59 PAMUKYOL, 2+1 29 TL Bilet Al

AYDIN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muğla - Aydın Denizli Uzaklık: 1,325.88 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Uşak - Aydın Denizli Uzaklık: 1,760.87 km / Süre: 02:51 Bilet Al
İzmir - Aydın Denizli Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
Manisa - Aydın Denizli Uzaklık: 2,098.68 km / Süre: 03:10 Bilet Al
Burdur - Aydın Denizli Uzaklık: 2,225.38 km / Süre: 03:23 Bilet Al
Isparta - Aydın Denizli Uzaklık: 2,471.11 km / Süre: 03:37 Bilet Al

DENİZLİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Muğla Aydın Uzaklık: 1,366.57 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Burdur Aydın Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Denizli - Uşak Aydın Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Denizli - Isparta Aydın Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Denizli - Manisa Aydın Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Denizli - Antalya Aydın Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Aydın Kalkışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Esenler Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Çanakkale Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Aydın Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Aydın Varışlı En Ucuz Aydın Biletleri
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Aydın Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale Aydın Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Karaman Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Aydın Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kayseri Aydın Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

DENİZLİ AYDIN GÜZERGAHI

DENİZLİ AYDIN YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 yönünde doğu ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / Pamukkale Blv. / Pamukkale Yolu / D585 / E87 yönünde hafif sağa dönün Ankara Blv./Pamukkale Blv./D585/E87 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Denizli Çevre Yolu / Laodikeia Kavşağı / D320 / D585 / E87 yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

11,3 km / 8 dakika: Denizli Çevre Yolu / Laodikeia Kavşağı / D320 / D585 / E87 yönünde devam edin D320/D585/E87 boyunca ilerleyin

53,0 km / 40 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / D585 / E87 girmek için hafif sağa dönün Denizli Aydın Yolu/D320 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sola dönün

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,5 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 13. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Şht. Mustafa Aktay Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Sağa dönün

62 m / 1 dakika: Sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,9 km / 3 dakika: Sola dönün

0,7 km / 2 dakika: Sağa dönün

29 m / 1 dakika: Sola dönün

69 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağa dönün

9 m / 1 dakika: Sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sağa dönün

13 m / 1 dakika: Sola dönün

0,8 km / 3 dakika: Sağa dönün

0,4 km / 2 dakika: Sola dönün

2,9 km / 13 dakika: Sağdan devam edin