Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 230 TL olduğu Denizli Gaziantep arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 14:00 Isparta Petrol aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı Denizli şehrinden kalkacaktır. Denizli ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Denizli Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Isparta Petrol, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
947.94 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 51dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
15

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

DENİZLİ GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Isparta Petrol TurgutReis > DENİZLİ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 14:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > DENİZLİ > GAZİANTEP > SİİRT 06.06.2020 14:30 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 230 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP > BATMAN 06.06.2020 15:00 1-41, 1+1 250 TL Bilet Al
Isparta Petrol Akhisar > DENİZLİ > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 06.06.2020 16:15 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP > Silopi 06.06.2020 17:00 HİJ3, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > DENİZLİ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 17:00 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 17:29 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > DENİZLİ > GAZİANTEP 06.06.2020 18:30 1+1t, 1+1 250 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP 06.06.2020 19:30 1+1t, 1+1 250 TL Bilet Al
Isparta Petrol Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP > KİLİS 06.06.2020 19:30 1+21, Rahat Hat 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Seç Turizm Marmaris > DENİZLİ > GAZİANTEP 06.06.2020 19:30 C1+1, CITYLINER 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > DENİZLİ > GAZİANTEP 06.06.2020 20:30 1+1t, 1+1 250 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP 06.06.2020 21:00 MRC1, TOURISMO HİJYEN ,1+1 250 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP 06.06.2020 22:00 1+1t, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > DENİZLİ > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 06.06.2020 22:29 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Denizli Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Denizli Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Denizli Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Denizli Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Denizli Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Denizli Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

DENİZLİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Gaziantep Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Denizli - Muğla Gaziantep Uzaklık: 1,366.57 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Burdur Gaziantep Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Denizli - Uşak Gaziantep Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Denizli - Isparta Gaziantep Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Denizli - Manisa Gaziantep Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Burdur Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kütahya Metro Turizm 135 TL Bilet Al
Denizli Ankara Ulusoy Seyahat 140 TL Bilet Al
Denizli Konya Kontur Turizm 140 TL Bilet Al
Denizli Eskişehir Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al
Denizli Balıkesir Alaşehir Sarıkız Turizm 150 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Denizli Karaman Kontur Turizm 165 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Malatya Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Şanlıurfa Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Diyarbakır Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Batman Lider Siirt Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kırşehir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Mersin Lider Siirt Turizm 150 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Burdur Denizli Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Denizli Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Kütahya Denizli Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Konya Denizli Ben Turizm 140 TL Bilet Al
Aksaray Denizli Lider Elbistan 150 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Eskişehir Denizli Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al
Ankara Denizli Pamukkale Turizm 165 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Malatya Gaziantep Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Gaziantep Best Van Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Kayseri Gaziantep RH Turizm 130 TL Bilet Al
Elazığ Gaziantep Cesur Bingöl Seyahat 150 TL Bilet Al
Kırşehir Gaziantep Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Adana Gaziantep Siirt Has 150 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Metro Turizm 150 TL Bilet Al

DENİZLİ GAZİANTEP GÜZERGAHI

DENİZLİ GAZİANTEP YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 yönünde doğu ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

10,3 km / 9 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

30,5 km / 21 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

9,0 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

1,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,7 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 5 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

68 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Afyon Konya Yolu / D300 devam edin

167 km / 1 saat 55 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Konya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Denizli Haberler
  • Yüksek gerilim hattına temas edince ağır yaralandı

    DENİZLİ'nin Pamukkale ilçesinde, çatı katına vinç asansörüyle eşya taşımak için yüksek gerilim hattındaki kabloları birbirine bağlamak isteyen Orhan Yılmaz (31), akıma kapılarak, ağır yaralandı.

  • Hayvan alım satımında, pazarlık sırasında el sıkışmak ...

    DENİZLİ'de, koronavirüs önlemleri kapsamında 18 Mart'ta kapatılan canlı hayvan pazarlarının, normalleşme sürecinde yeniden açılmasına karar verildi.

  • Sadece minaresi kalan cami avlusunda 100 yıl sonra ...

    Denizli'nin Çal ilçesinde yaklaşık 100 yıl önce yıkılan ve sadece minaresi kalan cami bahçesinde sosyal medya üzerinden bir araya gelen cemaat Cuma namazı kıldı.

  • Karısını öldüren katil zanlısı koca: adalete güveniyorum ...

    Denizli'de geçtiğimiz 27 Ağustos 2019'da boşanmak üzere olduğu eşi Hafize Kurban'ı sokak ortasında bıçaklayıp boğazını keserek öldüren katil zanlısı koca 5. defa hakim karşısına çıktı.

  • Karısının boğazını keserek öldüren katil zanlısı koca: ...

    Denizli'de geçtiğimiz 27 Ağustos 2019'da boşanmak üzere olduğu eşi Hafize Kurban'ı sokak ortasında bıçaklayıp boğazını keserek öldüren katil zanlısı koca 5. defa hakim karşısına çıktı.

Gaziantep Haberler
  • Toplum destekli polislerden normalleşme bilgilendirmeleri

    Toplum destekli polislerden normalleşme bilgilendirmeleri Gaziantep'te, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından normalleşme sürecinde hizmet veren işletmelerde bilgilendirme yapıldı.

  • Gaziantep te asayiş

    Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 64 şüpheli yakalandı.

  • Son dakika haberi: Van da anneleri öldürülen yavru ...

    Son dakika güncel haberi: VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi Yaban Hayvanları Korunma ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Prof. Dr. Lokman Aslan, annelerini öldüren kişilerin evlerinde bulunarak, koruma altına alınan 3 yavru kurt ile 2 yıldır rehabilitasyon altında olan akbabanın Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ne gönderileceğini söyledi.

  • Toplum destekli polislerden normalleşme bilgilendirmeleri

    Gaziantep'te, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından normalleşme sürecinde hizmet veren işletmelerde bilgilendirme yapıldı.

  • Son dakika haberleri! Gaziantep te koronavirüs tedbirleri

    Son dakika haberi: Gaziantep'in İslahiye ilçesindeki otogarda iş yerleri ve otobüsler dezenfekte edildi.