Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Isparta Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Denizli Isparta arası en yakın sefer 04 Ağustos 2020 Saat 01:01 Kontur Turizm aracıdır. 1+1 (58-30 olan bu araç tahmini olarak 01:01 civarı Denizli şehrinden kalkacaktır. Denizli ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Denizli Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Isparta Petrol, Kontur Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
162.14 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 07dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
27

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

DENİZLİ ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 01:01 1+1 (58-30, 2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol Biga > DENİZLİ > ISPARTA > ANTALYA 04.08.2020 01:59 VP31, 2+1 50 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm MANİSA > DENİZLİ > ISPARTA > ANTALYA 04.08.2020 02:01 2-+1, 2+1 35 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 03:30 1238, 1238 ,2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 03:30 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > DENİZLİ > ISPARTA > KONYA 04.08.2020 04:00 VP28, 2+1 50 TL Bilet Al
Dinar Turizm DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 08:30 MX23, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol KIRKLARELİ > DENİZLİ > ISPARTA > ANTALYA 04.08.2020 09:00 VP31, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > DENİZLİ > ISPARTA > Gazipaşa 04.08.2020 11:15 VP28, 2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 11:30 1+1(403), 2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > DENİZLİ > ISPARTA > KARAMAN 04.08.2020 12:30 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm MANİSA > DENİZLİ > ISPARTA > ANTALYA 04.08.2020 14:00 2++1, 2+1 35 TL Bilet Al
Isparta Petrol TurgutReis > DENİZLİ > ISPARTA > DİYARBAKIR 04.08.2020 14:00 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > DENİZLİ > ISPARTA > SİİRT 04.08.2020 14:00 1++2, 1+1 40 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > DENİZLİ > ISPARTA > BATMAN 04.08.2020 15:00 Y-44, 2+1 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol BALIKESİR > DENİZLİ > ISPARTA > ANTALYA 04.08.2020 15:30 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol MANİSA > DENİZLİ > ISPARTA > ŞANLIURFA 04.08.2020 16:15 VP33, 2+1 45 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 17:00 1338, 2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > DENİZLİ > ISPARTA > KAHRAMANMARAŞ 04.08.2020 17:00 VP31, 2+1 45 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > DENİZLİ > ISPARTA > GAZİANTEP 04.08.2020 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Isparta Petrol ÇANAKKALE > DENİZLİ > ISPARTA > ANTALYA 04.08.2020 18:45 VP33, 2+1 45 TL Bilet Al
Isparta Petrol Bodrum > DENİZLİ > ISPARTA > KİLİS 04.08.2020 19:30 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > DENİZLİ > ISPARTA > HATAY 04.08.2020 20:30 VP33, 2+1 45 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > ISPARTA 04.08.2020 20:30 1+1(403), 2+2 40 TL Bilet Al
Isparta Petrol Bodrum > DENİZLİ > ISPARTA > Tarsus 04.08.2020 22:00 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Isparta Petrol Akhisar > DENİZLİ > ISPARTA > KAYSERİ 04.08.2020 23:30 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta Denizli Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta Denizli Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Uşak - Isparta Denizli Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta Denizli Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta Denizli Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al
Konya - Isparta Denizli Uzaklık: 2,413.19 km / Süre: 03:20 Bilet Al

DENİZLİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Isparta Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Denizli - Muğla Isparta Uzaklık: 1,366.57 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Burdur Isparta Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Denizli - Uşak Isparta Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Denizli - Manisa Isparta Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Denizli - Antalya Isparta Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Denizli Balıkesir Pamukkale Turizm 108 TL Bilet Al
Denizli Aksaray Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Adana Güney Akdeniz Seyahat 120 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Kırıkkale Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Bilecik Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Karaman Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Bursa Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Adana Öz Elbistan 105 TL Bilet Al
Isparta Yalova Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta İzmit Isparta Petrol 115 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Karaman Denizli Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Bursa Denizli Balıkesir Uludağ 120 TL Bilet Al
Aksaray Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Çanakkale Denizli Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
İzmit Denizli Anadolu Ulaşım 130 TL Bilet Al
Nevşehir Denizli Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 130 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Anadolu Ulaşım 130 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Bursa Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Manisa Isparta Alaşehir Sarıkız Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Sakarya Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmit Isparta Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

DENİZLİ ISPARTA GÜZERGAHI

DENİZLİ ISPARTA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 yönünde doğu ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

10,3 km / 9 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

30,5 km / 21 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

21,8 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Afyon Burdur Yolu / D625 yönündeki 2. çıkışa girin

11,5 km / 8 dakika: Afyon Burdur Yolu / D650 yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 çıkışına girin

0,2 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 yönünde devam edin

5,9 km / 6 dakika: Koçtepe Yolu yönünde sağa dönün

6,7 km / 7 dakika: Sola dönün

1,4 km / 2 dakika: 246. Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

21 m / 1 dakika: Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 yönünde sola dönün

1,5 km / 2 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 üzerine çıkın

2,1 km / 5 dakika: Süleyman Demirel Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Mimar Sinan Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin