Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri Şehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 95 TL olduğu Denizli Kayseri arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 13:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Denizli şehrinden kalkacaktır. Denizli ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Denizli Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Esadaş, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
675.76 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 07dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
4

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

DENİZLİ KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm DENİZLİ > KAYSERİ 12.02.2021 13:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > DENİZLİ > KAYSERİ > ERZURUM 12.02.2021 14:00 İ 46, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > DENİZLİ > KAYSERİ > VAN 12.02.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al
Süha Turizm Bodrum > DENİZLİ > KAYSERİ 12.02.2021 20:00 T34, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > DENİZLİ > Bodrum 26.02.2021 03:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > DENİZLİ 26.02.2021 17:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > DENİZLİ > Turgutreis 26.02.2021 18:00 TR33, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > DENİZLİ > Bodrum 26.02.2021 23:00 2+1p, 2+1 120 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KAYSERİ > DENİZLİ > İZMİR 26.02.2021 23:15 İ 46, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > DENİZLİ 26.02.2021 23:58 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Denizli Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Denizli Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Denizli Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Denizli Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Denizli Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Denizli Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

DENİZLİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Kayseri Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Denizli - Muğla Kayseri Uzaklık: 1,366.57 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Burdur Kayseri Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Denizli - Uşak Kayseri Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Denizli - Isparta Kayseri Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Denizli - Manisa Kayseri Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

DENİZLİ KAYSERİ GÜZERGAHI

DENİZLİ KAYSERİ YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 yönünde doğu ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

10,3 km / 9 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

30,5 km / 21 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

9,0 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

1,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,7 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 5 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

68 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Afyon Konya Yolu / D300 devam edin

167 km / 1 saat 55 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Konya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

74,3 km / 52 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ürgüp Cd rampaya doğru sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Sağdan devam edin, Zübeyde Hanım Cd tabelalarını takip edin

15,7 km / 15 dakika: Zübeyde Hanım Cd. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

11,8 km / 8 dakika: 22. Sk. yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

1,1 km / 1 dakika: 22. Sk. yönünde sağa dönün

2,4 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv. yönünde devam edin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

1,5 km / 2 dakika: Seher Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Sokullu Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yunus Emre Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Necip Fazıl Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

0,4 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün