Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Denizli Konya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 01:00 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Denizli şehrinden kalkacaktır. Denizli ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Denizli Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Ben Turizm, Kontur Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
393.47 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 53dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
17

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

DENİZLİ KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm DENİZLİ > KONYA 13.04.2021 01:00 403, 403 ,2+2 75 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > DENİZLİ > KONYA > SİİRT 13.04.2021 14:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > DENİZLİ > KONYA > SİİRT 13.04.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm Bodrum > DENİZLİ > KONYA > VAN 13.04.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 75 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > DENİZLİ > KONYA > BATMAN 13.04.2021 15:01 TR40, 2+1 80 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > DENİZLİ > KONYA > Kahta 13.04.2021 16:00 H1+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > DENİZLİ > KONYA > DİYARBAKIR 13.04.2021 17:00 2+11, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > DENİZLİ > KONYA > DİYARBAKIR 13.04.2021 18:00 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Marmaris > DENİZLİ > KONYA > GAZİANTEP 13.04.2021 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Aksu Turizm Marmaris > DENİZLİ > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.04.2021 19:15 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm Bodrum > DENİZLİ > KONYA > KAYSERİ 13.04.2021 20:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Marmaris > DENİZLİ > KONYA > HATAY 13.04.2021 20:15 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat Bodrum > DENİZLİ > KONYA > HATAY 13.04.2021 20:30 TR38, 2+1 75 TL Bilet Al
Seç Turizm Bodrum > DENİZLİ > KONYA > GAZİANTEP 13.04.2021 21:00 T2+1, TOURİSMO 16 RHD (2+1) ,2+1 70 TL Bilet Al
Ben Turizm Bodrum > DENİZLİ > KONYA > GAZİANTEP 13.04.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Bodrum > DENİZLİ > KONYA > HATAY 13.04.2021 23:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm DENİZLİ > KONYA 13.04.2021 23:30 403, 403 ,2+2 75 TL Bilet Al

KONYA DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 00:15 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 00:15 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Jet Turizm HATAY > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 00:30 JE43, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 00:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 00:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 01:00 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 01:15 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 01:30 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 01:45 54+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 03:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KONYA > DENİZLİ > İZMİR 18.05.2021 03:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 03:25 46+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 03:30 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 04:00 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 08:30 SON 1+1 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 20:00 SON 1+1 46, 2+2 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KONYA > DENİZLİ > İZMİR 18.05.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > DENİZLİ 18.05.2021 22:01 SON 1+1 46, 2+2 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > DENİZLİ > Marmaris 18.05.2021 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KONYA > DENİZLİ > Didim 18.05.2021 22:31 2+1T, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KONYA > DENİZLİ > Bodrum 18.05.2021 23:00 46+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > KONYA > DENİZLİ > Turgutreis 18.05.2021 23:59 1+2, 2+1 65 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Denizli Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Denizli Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Denizli Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Denizli Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Denizli Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Denizli Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

DENİZLİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Konya Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Denizli - Muğla Konya Uzaklık: 1,366.57 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Burdur Konya Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Denizli - Uşak Konya Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Denizli - Isparta Konya Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Denizli - Manisa Konya Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

DENİZLİ KONYA GÜZERGAHI

DENİZLİ KONYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 yönünde doğu ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

10,3 km / 9 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

30,5 km / 21 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

9,0 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Afyon Denizli Yolu / D320 yönündeki 3. çıkışa girin

1,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Afyon Keçiborlu Yolu / D650 üzerine çıkın

0,7 km / 1 dakika: Konya Denizli Yolu çıkışına girin

88,5 km / 1 saat 5 dakika: Konya Denizli Yolu yönünde devam edin

68 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Afyon Konya Yolu / D300 devam edin

167 km / 1 saat 55 dakika: Soldan devam edin ve Afyon Konya Yolu / D300 üzerine çıkın D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi çıkışına girin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz