Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Denizli Sakarya arası en yakın sefer 14 Mayıs 2021 Saat 09:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT-TEKLI olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Denizli şehrinden kalkacaktır. Denizli ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Denizli Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
462.94 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 43dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
2

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

DENİZLİ SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm DENİZLİ > ADAPAZARI 14.05.2021 09:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm DENİZLİ > ADAPAZARI 14.05.2021 23:59 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al

SAKARYA DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm ADAPAZARI > DENİZLİ 18.05.2021 01:15 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Düzce Güven ADAPAZARI > DENİZLİ 18.05.2021 19:30 TOPANDEMİ, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > DENİZLİ 18.05.2021 23:59 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Denizli Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Denizli Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Denizli Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Denizli Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Denizli Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Denizli Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

DENİZLİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Denizli - Aydın Sakarya Uzaklık: 881.66 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Denizli - Muğla Sakarya Uzaklık: 1,366.57 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Denizli - Burdur Sakarya Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Denizli - Uşak Sakarya Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Denizli - Isparta Sakarya Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Denizli - Manisa Sakarya Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Denizli Sakarya Otobüs Firmaları

DENİZLİ SAKARYA GÜZERGAHI

DENİZLİ SAKARYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 yönünde doğu ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

1,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

10,3 km / 9 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,0 km / 13 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Denizli Uşak Yolu / D595 yönünde sola dönün

12,4 km / 9 dakika: Denizli Uşak Yolu / D595 yönünde devam edin

3,9 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

44,1 km / 29 dakika: Denizli Uşak Yolu / D595 yönünde devam edin D595 boyunca ilerleyin

33 m / 1 dakika: Fevzi Çakmak Cd. / D595 yönünde dümdüz ilerleyin

23,4 km / 18 dakika: Döner kavşaktan Demokrasi Blv. / Denizli Uşak Yolu / D595 yönündeki 3. çıkışa girin Denizli Uşak Yolu/D595 boyunca ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: İstiklal Cd. yönünde sağa dönün

10,4 km / 11 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Cumhuriyet Cd. hafif sağa döner ve Cinoğlu Köyü Yolu başlar

1,3 km / 2 dakika: Hanoğlu Köyü yönünde devam edin

9,8 km / 9 dakika: Dümdüz ilerleyin

2,2 km / 3 dakika: Susuz Köyü Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 2 dakika: Öksüz Köyü Yolu yönünde devam edin

2,9 km / 3 dakika: Susuz Köyü Yolu yönünde devam edin

26,9 km / 19 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün

34,2 km / 23 dakika: D615 yönünde sola dönün

4,1 km / 3 dakika: Cumhuriyet Cd. / D615 yönünde devam edin

5,3 km / 4 dakika: Afyon Kütahya Yolu / Cumhuriyet Cd. / D615 yönünde devam edin Afyon Kütahya Yolu/D615 boyunca ilerleyin

39,9 km / 28 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D650 girin D650 boyunca ilerleyin

69,5 km / 47 dakika: Atatürk Blv. / D230 / D650 yönündeki rampaya girin D650 boyunca ilerleyin

8,9 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, Bilecik / Bursa / İstanbul tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

0,6 km / 1 dakika: Bozüyük / Bilecik / Sakarya / Istanbul yönündeki rampaya girin

23,1 km / 15 dakika: Bilecik Eskişehir Yolu yönünde devam edin

95,0 km / 1 saat 4 dakika: Adapazarı Bilecik Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

2,1 km / 4 dakika: Kumbaşı Yolu çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Kumbaşı Yolu yönünde devam edin

2,4 km / 4 dakika: Sakarya Cd. yönünde sola dönün

1,6 km / 3 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sağa dönün

1,4 km / 2 dakika: Çaybaşı Cd. konumunda sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde devam edin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz