Diyarbakır DİŞTİ - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Diyarbakır Adana arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
525.03 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 38dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
49

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

DİYARBAKIR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ADANA 02.03.2021 01:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 08:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 09:30 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > DİYARBAKIR > ADANA > KONYA 02.03.2021 09:30 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 10:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > Kuşadası 02.03.2021 10:59 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > Bodrum 02.03.2021 11:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > Kuşadası 02.03.2021 12:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > Bodrum 02.03.2021 12:00 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 12:29 T-40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ADANA > Marmaris 02.03.2021 12:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 02.03.2021 12:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > BALIKESİR 02.03.2021 13:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 02.03.2021 13:59 X+8, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 02.03.2021 14:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 02.03.2021 14:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 02.03.2021 14:59 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 02.03.2021 15:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 02.03.2021 15:00 HK55, 2+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 02.03.2021 15:30 HJ51, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > ADANA > İSTANBUL 02.03.2021 15:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 02.03.2021 15:30 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 02.03.2021 16:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 02.03.2021 16:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ADANA 02.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA 02.03.2021 17:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 02.03.2021 17:30 +1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA 02.03.2021 18:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > KÜTAHYA 02.03.2021 18:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA 02.03.2021 18:01 Nİ, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ADANA 02.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > ANKARA 02.03.2021 19:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ADANA > KONYA 02.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ADANA > ANTALYA 02.03.2021 19:00 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 21:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 21:00 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 21:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 21:59 X+12, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 22:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 22:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ADANA > KARAMAN 02.03.2021 22:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 22:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 85 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 23:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 23:30 HK47, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 23:57 Z2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ADANA > MERSİN 02.03.2021 23:58 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

ADANA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > ADANA > DİYARBAKIR > Ergani 02.03.2021 00:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 00:44 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 01:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 01:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 01:15 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 01:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 02:30 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 03:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 03:31 Nİ, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 03:45 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 04:30 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 04:46 HK55, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 02.03.2021 07:30 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 09:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 09:59 HJ50, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 10:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 11:30 X+12, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 12:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 02.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 02.03.2021 14:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 02.03.2021 15:30 X+6İ, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 02.03.2021 16:15 HK47, 2+1 79 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > DİYARBAKIR > IĞDIR 02.03.2021 16:31 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 02.03.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 17:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 02.03.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 19:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > Hizan 02.03.2021 19:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 20:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 20:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 20:59 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 21:00 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 02.03.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 21:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 21:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 22:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 22:30 VH, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 22:59 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ADANA > DİYARBAKIR > VAN 02.03.2021 23:30 +1+2, 2+1 79 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ADANA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 23:43 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:55 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:58 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Diyarbakır Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Diyarbakır Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Diyarbakır Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Diyarbakır Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Diyarbakır Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Diyarbakır Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Adana Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Adana Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Adana Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Adana Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Adana Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Adana Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ADANA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR ADANA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin