Diyarbakır DİŞTİ - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Diyarbakır Aksaray arası en yakın sefer 25 Şubat 2021 Saat 12:29 Star Batman aracıdır. TR40 olan bu araç tahmini olarak 12:29 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Batman, Lüks Batman Seyahat, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
773.68 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 22dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
20

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > BALIKESİR 25.02.2021 12:29 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > BALIKESİR 25.02.2021 13:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 13:59 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 14:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 14:30 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 15:00 HJ47, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Baykan > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 15:30 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 15:30 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 15:30 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 15:30 A1-2, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > AKSARAYOTOGAR 25.02.2021 16:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 16:30 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > AKSARAYOTOGAR 25.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 25.02.2021 17:30 A1-2, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 25.02.2021 18:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 25.02.2021 18:01 ST44, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > ANKARA 25.02.2021 19:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > AKSARAY > KONYA 25.02.2021 19:59 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 20:00 HJ47, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > AKSARAY > İSTANBUL 25.02.2021 21:00 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Diyarbakır Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Aksaray Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Aksaray Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Aksaray Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Aksaray Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Aksaray Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Aksaray Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR AKSARAY GÜZERGAHI

DİYARBAKIR AKSARAY YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin