Diyarbakır DİŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Diyarbakır Ankara arası en yakın sefer 20 Eylül 2020 Saat 12:30 Star Batman aracıdır. 34 g olan bu araç tahmini olarak 12:30 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
879.33 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 42dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
25

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

DİYARBAKIR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > BALIKESİR 20.09.2020 12:30 34 g, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > BALIKESİR 20.09.2020 13:00 HL41, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 13:00 HJ47, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 13:30 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 14:00 HM40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 14:00 34 g, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 14:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > YALOVA 20.09.2020 14:30 X+3, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > YALOVA 20.09.2020 15:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 15:29 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Baykan > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 15:30 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 15:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 15:30 H29, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 16:00 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 16:30 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 17:30 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 17:30 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 18:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 18:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 18:30 X+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 19:00 HM40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 19:00 Y-44, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA 20.09.2020 19:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 20:00 HJ47, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 20.09.2020 21:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al

ANKARA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 03:30 HK55, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 14:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 20.09.2020 14:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 20.09.2020 15:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 20.09.2020 16:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 20.09.2020 17:00 HL41, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 20.09.2020 17:00 34 g, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 18:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 18:00 X+1+, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 20.09.2020 19:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 20.09.2020 19:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 20.09.2020 19:30 HL41, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 20.09.2020 19:30 34 g, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 20.09.2020 21:00 HM40, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 21:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 21:00 X+10, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 20.09.2020 21:30 34 g, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 20.09.2020 21:30 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > Silvan 20.09.2020 22:00 2+1, 2+1 85 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 22:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 20.09.2020 23:58 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Ankara Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Ankara Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Ankara Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Ankara Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Mersin Diyarbakır Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 120 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ANKARA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR ANKARA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz