Diyarbakır DİŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 250 TL olduğu Diyarbakır Ankara arası en yakın sefer 29 Mayıs 2020 Saat 13:00 Lüks Batman Seyahat aracıdır. H1*1 olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
879.33 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 42dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
22

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

DİYARBAKIR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > BURSA 29.05.2020 13:00 H1*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 13:00 +1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 13:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 14:00 H1*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 14:30 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > YALOVA 29.05.2020 14:30 L1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > YALOVA 29.05.2020 15:00 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 15:00 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 15:30 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 15:32 1+1H, 1+1 250 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Baykan > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 16:00 1+1,, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 16:00 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 16:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 16:32 1+1H, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 17:00 1-y, 1+1 250 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 17:00 +1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ANKARA 29.05.2020 17:30 SUIT, 2+1 300 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA 29.05.2020 18:00 H1*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA 29.05.2020 18:30 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA 29.05.2020 18:30 L1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 20:00 +1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 29.05.2020 21:00 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al

ANKARA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 00:00 1-41, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 29.05.2020 01:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 17:00 H1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 17:00 1+1-, 1+1 250 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > Silvan 29.05.2020 18:00 1+1,, 1+1 230 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 29.05.2020 18:00 25+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 29.05.2020 18:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 19:30 H1*1, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 20:00 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 300 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 20:00 1-y, 1+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 20:01 1+1H, 1+1 250 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > Silvan 29.05.2020 21:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 29.05.2020 21:00 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 29.05.2020 21:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 21:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 22:00 1+1H, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 22:00 1-41, 1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 23:30 H1/1, 1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 29.05.2020 23:58 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Ankara Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Ankara Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Ankara Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Ankara Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Bitlis Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Öz Bingöl Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Ankara Aksaray Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kırıkkale Yeşil Erciş Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kastamonu Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Kastamonu Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Diyarbakır Öz Bingöl Turizm 140 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Van Diyarbakır Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Mardin Seyahat 190 TL Bilet Al
Samsun Diyarbakır Mardin Seyahat 200 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Bartın Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Niğde Ankara Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Adana Ankara Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ankara Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 110 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ANKARA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR ANKARA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

Diyarbakır Haberler
  • Kulp'ta sosyal mesafeli cuma namazı

    Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde 2 buçuk ay aradan sonra vatandaşlar, camilerde namaz kıldı.

  • Başkan Beyoğlu Kızılay'a kan bağışında bulundu

    AK Partili Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Kızılay'a kan bağışında bulundu.

  • Göçerlerin zorlu yayla yolculuğu

    Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde hayvancılıkla uğraşan göçerler, havaların ısınmasıyla birlikte yaylalara gitmek için yola çıktı.

  • Diyarbakır'da aylar sonra sosyal mesafeli Cuma namazı

    Diyarbakır'da aylar sonra sosyal mesafeli Cuma namazı Diyarbakır'da normalleşme süreci kapsamında yaklaşık 2 buçuk ay önce kapatılan ve bugün tekrar açılan camilerde cuma namazı kılındı.

  • DTSO'dan kamu bankalarına teşekkür ziyareti

    Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri, kamu bankalarının bölge müdürlerini ziyaret etti.

Ankara Haberler
  • Ankara'da kar yağışı

    Ankara'da kar yağışıANKARA'nın Kızılcahamam ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, bazı köyler beyaza büründü.

  • Ankara'da Pompalı Tüfekle GSM Operatörü Bayisi Basıldı

    Ankara'nın Altındağ ilçesinde yer alan bir GSM operatörü bayisi pompalı tüfek ile basıldı.

  • Beypazarı'nda camiler cuma namazıyla birlikte ibadete ...

    Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta cemaatle namaza kapatılan camiler, bugün cuma namazıyla birlikte tekrar ibadete açıldı.

  • Yerköy'de Trafik kazası 2 yaralı

    Yozgat'ın Yerköy ilçesi Salmanlı Köyü mevki'inde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

  • Devrilen patates yüklü tırın sürücüsü yaralandı

    Adana'nın Pozantı ilçesinde devrilen patates yüklü tırın sürücüsü yaralandı.