Diyarbakır DİŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Diyarbakır Ankara arası en yakın sefer 19 Haziran 2021 Saat 12:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Star Batman, Lüks Batman Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
879.33 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 42dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
27

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

DİYARBAKIR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > YALOVA 19.06.2021 12:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > BALIKESİR 19.06.2021 12:30 VH, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > BALIKESİR 19.06.2021 13:00 HP40, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 13:30 TO19, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 14:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 14:00 T-40, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > YALOVA 19.06.2021 14:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 15:00 TR38, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > YALOVA 19.06.2021 15:00 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 15:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 15:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 16:00 2+1M, 2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 16:01 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 16:30 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 17:00 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 17:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 17:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 18:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 18:00 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 18:30 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 18:31 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 19:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ANKARA 19.06.2021 19:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 20:01 51K, 2+2 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 20:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > İSTANBUL 19.06.2021 21:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al

ANKARA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 03:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.06.2021 13:58 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 14:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.06.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.06.2021 15:58 2+1M, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 16:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.06.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 17:55 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 18:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.06.2021 18:57 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > SİİRT 19.06.2021 18:58 2+1M, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 19:00 1-N, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 19:28 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 19:59 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm BURSA > ANKARA > DİYARBAKIR > Kahta 19.06.2021 20:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 21:00 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 21:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 21:25 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 21:30 TO19, 2+1 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > Silvan 19.06.2021 22:00 TU51, TOURISMA 51 KİŞİLİK ,2+2 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 22:30 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 22:30 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 22:55 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR > BATMAN 19.06.2021 23:00 T1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > DİYARBAKIR 19.06.2021 23:58 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Diyarbakır Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Ankara Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Ankara Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Ankara Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Ankara Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Ankara Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Ankara Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ANKARA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR ANKARA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz