Diyarbakır DİŞTİ - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Diyarbakır Batman arası en yakın sefer 17 Nisan 2021 Saat 03:20 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 03:20 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
99.75 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 18dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
8

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm DİYARBAKIR > BATMAN 17.04.2021 03:20 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Ereğli (Kdz) > DİYARBAKIR > BATMAN 17.04.2021 07:30 X+1Z, 2+1 30 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BATMAN > VAN 17.04.2021 12:00 2+1+, TRAVEGO 2+1 ,2+1 30 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > BATMAN > IĞDIR 17.04.2021 16:00 2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 17.04.2021 17:15 2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > DİYARBAKIR > BATMAN > IĞDIR 17.04.2021 19:30 2+1, 2+1 30 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BATMAN 17.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN > VAN 17.04.2021 23:56 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 30 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Diyarbakır Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Bitlis - Batman Diyarbakır Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Diyarbakır Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Diyarbakır Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Diyarbakır Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al
Elazığ - Batman Diyarbakır Uzaklık: 2,628.35 km / Süre: 03:34 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Batman Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Batman Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Batman Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Batman Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Batman Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır - Adıyaman Batman Uzaklık: 2,070.85 km / Süre: 02:44 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

DİYARBAKIR BATMAN GÜZERGAHI

DİYARBAKIR BATMAN YOL TARİFİ

53 m / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünden Lise 4. Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Lise 4. Sk. yönünde sağa dönün

83 m / 1 dakika: Lise 3 Sk. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Büyük Alp Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Hintli Baba Cd. yönünde sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Kışla Cd. yönünde sola dönün

92 m / 1 dakika: Istasyon Cd yönünde sağa dönün

1,3 km / 3 dakika: Mehmet Akif Ersoy Blv. yönünde sola dönün 1 döner kavşaktan geçin

16,2 km / 14 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sola dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün