Diyarbakır DİŞTİ - Bitlis otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Bitlis otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Diyarbakır Bitlis arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
252.42 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 21dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
17

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

DİYARBAKIR BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BİTLİS 27.02.2021 01:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 02:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BİTLİS 27.02.2021 03:20 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 04:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANTALYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 05:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 07:30 +1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 12:00 X+9İ, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 16:00 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 19:00 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 22:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 22:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > BİTLİS 27.02.2021 23:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 23:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BİTLİS > VAN 27.02.2021 23:56 Z2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 23:59 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > DİYARBAKIR > BİTLİS > IĞDIR 27.02.2021 23:59 h2 1, 2+1 70 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Diyarbakır Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Bitlis Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Bitlis Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Bitlis Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Bitlis Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Bitlis Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Bitlis Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Adıyaman Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

DİYARBAKIR BİTLİS GÜZERGAHI

DİYARBAKIR BİTLİS YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Silvan Blv. / D360 / E99 yönünde sağa dönün

206 km / 2 saat 41 dakika: Silvan Blv. / D360 / E99 yönündeki rampaya girin E99 boyunca ilerleyin

42,7 km / 31 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın