Diyarbakır DİŞTİ - Bolu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Bolu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Diyarbakır Bolu arası en yakın sefer 20 Haziran 2021 Saat 13:30 Star Diyarbakır aracıdır. TO19 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Bolu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Bolu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,065.41 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 27dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
14

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

DİYARBAKIR BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 13:30 TO19, 2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 14:00 T1+2, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 14:00 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bismil > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 14:30 2+11, 2+1 250 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 15:00 T2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 15:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 230 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 15:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 220 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 16:01 HK38, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 16:30 TRAV, 2+1 250 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 17:00 T1+2, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 17:00 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 20:01 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 20:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > BOLU > İSTANBUL 20.06.2021 21:00 2+1, 2+1 250 TL Bilet Al

BOLU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Sakarya - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Karabük - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Zonguldak - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,607.47 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bartın - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,777.77 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Ankara - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Bolu Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Bolu Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Bolu Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Bolu Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Bolu Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Bolu Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al

DİYARBAKIR BOLU GÜZERGAHI

DİYARBAKIR BOLU YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

145 km / 1 saat 22 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,1 km / 7 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa yönelin

3,9 km / 4 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: İzzet Baysal Cd. / D160 yönünde sola dönün D160 boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sağa dönün

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz