Diyarbakır DİŞTİ - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Diyarbakır Düzce arası en yakın sefer 05 Mart 2021 Saat 13:30 Star Diyarbakır aracıdır. X+2 olan bu araç tahmini olarak 13:30 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,119.71 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 04dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
13

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 13:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 13:59 Nİ, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 14:00 HP40, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 14:30 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 15:00 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 15:30 HJ51, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 15:30 1++2, 1+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 15:30 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 15:30 A1-2, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > DÜZCE 05.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 16:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 20:00 HK55, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > DÜZCE > İSTANBUL 05.03.2021 21:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Düzce Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Düzce Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Düzce Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Düzce Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Düzce Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Düzce Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

DİYARBAKIR DÜZCE GÜZERGAHI

DİYARBAKIR DÜZCE YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

195 km / 1 saat 53 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin