Diyarbakır DİŞTİ - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Diyarbakır Hatay arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 09:00 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Metro Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
480.93 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 30dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
6

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > HATAY 19.04.2021 09:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > HATAY 19.04.2021 10:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > HATAY 19.04.2021 19:45 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > HATAY 19.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > HATAY 19.04.2021 22:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > HATAY 19.04.2021 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay Diyarbakır Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Hatay Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Hatay Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Hatay Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Hatay Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Hatay Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Hatay Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

Diyarbakır Hatay Otobüs Firmaları

DİYARBAKIR HATAY GÜZERGAHI

DİYARBAKIR HATAY YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

149 km / 1 saat 28 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

3,5 km / 4 dakika: Kahramanmaraş Osmaniye Yolu / D825 yönünde sağa dönün

20,0 km / 13 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Antakya Yolu / D825 yönündeki 2. çıkışa girin D825 boyunca ilerleyin

13,0 km / 10 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve D825 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: D825 yönünde devam edin

52,9 km / 40 dakika: D825 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde sola dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün