Diyarbakır DİŞTİ - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ- İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 300 TL olduğu Diyarbakır İstanbul arası en yakın sefer 29 Mayıs 2020 Saat 13:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. +1+1 olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Diyarbakır Seyahat, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,328.52 KM
Yolculuk Süresi
15sa. 15dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 13:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 13:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 14:30 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 15:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 300 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Baykan > DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 16:00 1+1,, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 16:00 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 16:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 300 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 16:32 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 17:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 20:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > İSTANBUL 29.05.2020 21:00 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al

İSTANBUL DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > DİYARBAKIR > Silvan 29.05.2020 12:00 1+1,, 1+1 280 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 12:00 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 12:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DİYARBAKIR > Silvan 29.05.2020 12:20 1+1,, 1+1 280 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DİYARBAKIR 29.05.2020 13:00 CLASS, 2+2 350 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > DİYARBAKIR > Baykan 29.05.2020 13:00 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,1+1 350 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 13:00 A1+1, 2+1T, A1+1 HİJYEN ,1+1 350 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 13:01 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 13:30 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 13:30 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 300 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 13:31 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 14:00 1-41, 1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 14:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > DİYARBAKIR > Silvan 29.05.2020 15:00 1+1, 1+1 350 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > DİYARBAKIR > SİİRT 29.05.2020 15:00 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DİYARBAKIR > Silvan 29.05.2020 15:20 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 16:00 H1/1, 1+1 350 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > DİYARBAKIR > BATMAN 29.05.2020 16:00 1-y, 1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 16:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 17:00 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 17:00 V1+1, TRAVEGO 1+1 ,1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 18:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 19:30 25+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 19:30 N1+1, NEOPLAN 1+1 ,1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > DİYARBAKIR 29.05.2020 20:00 +1+1, 1+1 300 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Diyarbakır Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Diyarbakır Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Diyarbakır Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Diyarbakır Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Diyarbakır Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Diyarbakır Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin İstanbul Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman İstanbul Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ İstanbul Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl İstanbul Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt İstanbul Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Bitlis Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Öz Bingöl Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kütahya Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Kırklareli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bolu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Diyarbakır Cesur Bingöl Seyahat 140 TL Bilet Al
Erzurum Diyarbakır Öz Bingöl Turizm 140 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Van Diyarbakır Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Mardin Seyahat 190 TL Bilet Al
Samsun Diyarbakır Mardin Seyahat 200 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Yalova İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Kastamonu İstanbul Türkay Turizm 140.0 TL Bilet Al
Bolu İstanbul Çorum Kargı Turizm 150 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Metro Turizm 150 TL Bilet Al

DİYARBAKIR İSTANBUL GÜZERGAHI

DİYARBAKIR İSTANBUL YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

13,7 km / 13 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

39,8 km / 29 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 yönünde devam edin

73,2 km / 57 dakika: Diyarbakır Elazığ Yolu / D885 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D885 boyunca ilerleyin

25,4 km / 20 dakika: Sivrice Gözeli Yolu yönünde sola dönün

9,5 km / 7 dakika: Gözeli Yolu yönünde devam edin

65,8 km / 48 dakika: Elazığ Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

7,0 km / 8 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

11,7 km / 10 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

31,7 km / 23 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde sağa dönün

88,7 km / 1 saat 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 / D850 yönünde devam edin

185 km / 2 saat 5 dakika: Atatürk Blv. / Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

402 km / 3 saat 55 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün

Diyarbakır Haberler
  • Kulp'ta 4 alanda cuma namazı kılındı

    Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde belirlenen 4 alanda dezenfekte çalışmasının ardından cuma namazı kılındı.

  • Göçerlerin zorlu yayla yolculuğu

    Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde göçerler, havaların ısınmasıyla yüksek kesimlere ve yaylalara gitmek için yola çıktı.

  • Kulp'ta sosyal mesafeli cuma namazı

    Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde 2 buçuk ay aradan sonra vatandaşlar, camilerde namaz kıldı.

  • Başkan Beyoğlu Kızılay'a kan bağışında bulundu

    AK Partili Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Kızılay'a kan bağışında bulundu.

  • Göçerlerin zorlu yayla yolculuğu

    Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde hayvancılıkla uğraşan göçerler, havaların ısınmasıyla birlikte yaylalara gitmek için yola çıktı.

İstanbul Haberler
  • Ordu'da korona virüsü vakaları artıyor

    Ordu'da, farklı iller ve yurt dışından gelen vatandaşların sayısı artınca, korona virüs (Covid-19) vakalarında da artış gözlemlendi.

  • Bakan Kasapoğlu'ndan İstanbul'un fethinin 567. yıl ...

    Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümünü kutladı.

  • Tekkeköy'de tarihi alanda cuma namazı

    Normalleşme süreci kapsamında uzun bir aradan sonra camiler fiziksel mesafe uyularak tekrar ibadete açıldı.

  • TUZLA'DA ÇATI YANGINI

    Haber-Kamera: Ramazan EĞRİ-Gamze ŞİMŞEK-Halil YILMAZ/ İstanbul DHATuzla'da 2 katlı bir binanın çatısında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

  • Erdoğan'ın Ayasofya sözleri sonrası Yunanistan'dan ...

    Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul'un Fethi'nin yıl dönümü nedeniyle Ayasofya'da Fetih Suresi'nin okunacağını açıklamasının ardından Yunanistan Hükümet Sözcüsü Yunanistan'dan açıklama geldi. Yunanistan Hükümet Sözcüsü Stelios Petsas, 'Etkinlik rahatsız edici ve kınanmayı hak eden bir konu. Bir meydan okuma olan bu durumu takip ediyoruz' dedi.