Diyarbakır DİŞTİ - Muğla otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Muğla otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
1,413.11 KM
Yolculuk Süresi
16sa. 09dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
1

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

İZMİR DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özlem Diyarbakır İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 11:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 13:00 TR50, 2+2 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İzmir > Diyarbakır > Siirt 10.12.2018 14:00 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İzmir > Diyarbakır > Batman 10.12.2018 14:30 T46, YENİ TRAVEGO 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Star Batman İzmir > Diyarbakır > Batman 10.12.2018 14:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Öz Elbistan İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 170 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Has Diyarbakır Torbalı > İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 17:30 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm İzmir > Diyarbakır > Batman 10.12.2018 17:30 TR15, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 17:31 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 18:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 19:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Can Diyarbakır Turizm İzmir > Diyarbakır 10.12.2018 19:01 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Diyarbakır Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Diyarbakır Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Diyarbakır Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Diyarbakır Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Diyarbakır Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Diyarbakır Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin İzmir Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman İzmir Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ İzmir Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl İzmir Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt İzmir Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 85 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Çorum Lüks Karadeniz 100 TL Bilet Al
İzmir Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Edirne Çanakkale Truva Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Sivas Dadaş Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Muş Öz Erciş Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Ankara Diyarbakır Özlem Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Antalya Diyarbakır Has Diyarbakır 130 TL Bilet Al
İstanbul Diyarbakır Can Diyarbakır Turizm 150 TL Bilet Al
Bursa Diyarbakır Star Batman 150 TL Bilet Al
İzmir Diyarbakır Özlem Diyarbakır 150 TL Bilet Al
Esenler Diyarbakır Can Diyarbakır Turizm 150 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 70 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Adana İzmir Can Diyarbakır Turizm 100 TL Bilet Al
Amasya İzmir Mis Amasya 110 TL Bilet Al
Mardin İzmir Midyat Güneydoğu Seyahat 180 TL Bilet Al
Bursa İzmir Metro Turizm 45 TL Bilet Al
Ankara İzmir Kanberoğlu Turizm 50 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Kütahyalılar 60 TL Bilet Al
Antalya İzmir Isparta Petrol 60 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 85 TL Bilet Al

DİYARBAKIR İZMİR GÜZERGAHI

DİYARBAKIR İZMİR YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin

Diyarbakır Haberler
  • Hdp'li Vekilin Propagandasına Ak Partili Vekillerden ...

    Diyarbakır'da 14 yıllık kan davasını sonlandırmak için düzenlenen barış töreninde HDP'li vekilin parti propagandası yaptığı konuşmaya AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla tepki göstererek salondan ayrıldı.

  • Fenalık Geçiren Taraftarın Kızını, Rakip Futbolcu ...

    Diyarbakır'da bugün Diyarbekirspor ile 1461 Trabzon arasında oynanan maçta deplasman ekibinin 1-0 öne geçtiği dakikada fenalık geçiren taraftarın ağlayan kızını, rakip takımın yedek oyuncusunun teselli etmesi taraftarlardan büyük alkış aldı.

  • Diyarbekirspor, Sahasında Berabere Kaldı

    TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor, 1461 Trabzon ile kendi sahasında 1-1 berabere kaldı.

  • Barış Yemeğinde Hdp-Dbp Propagandasına Ak Partilerden ...

    AK Parti milletvekilleri, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti il teşkilat üyeleri, katıldıkları barış yemeğinde HDP-DBP propagandası yapılmasına tepki göstererek salonu terk etti.

  • Barış Töreninde Hdp'li Vekilin Propagandasına Ak Partili ...

    Barış töreninde HDP'li vekilin propagandasına AK Partili vekillerden tepkiDİYARBAKIR - Diyarbakır'da 14 yıllık kan davasını sonlandırmak için düzenlenen barış töreninde HDP'li vekilin parti propagandası yaptığı konuşmaya AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı...

İzmir Haberler
  • İzmir'de Etkili Olan Sis, Sürücülere Zor Anlar Yaşattı

    İzmir'de, gece saatlerinde etkili olan sis nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadı.

  • Çevreyi Korumak İçin Pazar Filesi Örüyorlar

    İzmir'in Karaburun ilçesinde yaşayan 81 yaşındaki Mustafa Ön ve eşi Aysel Ön, ördükleri rengarenk pazar fileleriyle pazar alışverişinde naylon poşet kullanımının önüne geçmeyi hedefliyor.

  • İzmir'de Etkili Olan Sis, Sürücülere Zor Anlar Yaşattı

    İZMİR'de, gece saatlerinde etkili olan sis nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadı.

  • Demiryol İş Sendikasından İZBAN'ın açıklamasına tepki

    Demiryol İş Sendikası İzmir Şubesi tarafından yapılan açıklamada, '342 İZBAN çalışanı arkadaşımız için açıkladığınız 'net ortalama ücretlerin' aylık toplamını yine açıkladığınız şekliyle 'ortalama net' olarak verdiğiniz takdirde ne İZBAN çalışanları ne de İzmir halkı mağdur olmayacaktır.

  • İzban'da Grev Bugün Başlıyor (3)

    DEMİRYOL İŞ SENDİKASI İZMİR ŞUBESİ'NDEN İZBAN'IN AÇIKLAMASINA YALANLAMADemiryol İş Sendikası İzmir Şubesi, grev öncesi İZBAN yönetiminden yapılan açıklamada yer alan toplu sözleşme tekliflerinin doğru olmadığını öne sürerek açıklama yaptı.