Diyarbakır DİŞTİ - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Diyarbakır Konya arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 10:59 Star Diyarbakır aracıdır. 1+1M olan bu araç tahmini olarak 10:59 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
862.53 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 28dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > KONYA > Kuşadası 11.05.2021 10:59 1+1M, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > KONYA > İZMİR 11.05.2021 16:30 1+1t, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > KONYA > ANTALYA 11.05.2021 18:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > KONYA 11.05.2021 19:00 1+1B, 1+1 150 TL Bilet Al

KONYA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 11.05.2021 00:00 1+1t, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > KONYA > DİYARBAKIR 11.05.2021 01:00 J1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 02:30 TR40, 2+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > DİYARBAKIR 11.05.2021 02:30 1+1M, 1+1 300 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > KONYA > DİYARBAKIR > IĞDIR 11.05.2021 03:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > DİYARBAKIR 11.05.2021 04:30 1+1M, 1+1 300 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > DİYARBAKIR > VAN 11.05.2021 13:31 1+1B, 1+1 180 TL Bilet Al
Star Batman KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 16:00 TR40, 2+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 19:00 2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > DİYARBAKIR 11.05.2021 20:30 1+1M, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 22:00 2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR > BATMAN 11.05.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 300 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > DİYARBAKIR 11.05.2021 23:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > DİYARBAKIR 11.05.2021 23:30 1+1M, 1+1 300 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Diyarbakır Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Diyarbakır Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Diyarbakır Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Diyarbakır Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Diyarbakır Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Diyarbakır Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Konya Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Konya Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Konya Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Konya Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Konya Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Konya Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

DİYARBAKIR KONYA GÜZERGAHI

DİYARBAKIR KONYA YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz