Diyarbakır DİŞTİ - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Diyarbakır Mersin arası en yakın sefer 06 Mart 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
600.68 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 24dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
24

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 01:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 01:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 08:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 09:30 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 10:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 06.03.2021 12:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 06.03.2021 12:59 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 06.03.2021 13:59 X+13, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 06.03.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > MERSİN > ANTALYA 06.03.2021 17:30 +1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 21:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 21:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 21:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 21:59 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 21:59 X+12, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 22:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 22:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN > KARAMAN 06.03.2021 22:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 22:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 85 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 23:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 23:30 HK47, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 23:57 Z2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > MERSİN 06.03.2021 23:58 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

MERSİN DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 01:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 06.03.2021 03:16 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 06.03.2021 07:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 10:00 X+12, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 10:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.03.2021 12:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.03.2021 12:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 06.03.2021 14:00 X+6İ, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 06.03.2021 15:00 HK47, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > DİYARBAKIR > IĞDIR 06.03.2021 15:01 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 06.03.2021 15:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > Hizan 06.03.2021 18:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > SİİRT 06.03.2021 18:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > DİYARBAKIR > SİİRT 06.03.2021 18:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 06.03.2021 19:29 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > DİYARBAKIR > BATMAN 06.03.2021 19:30 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 06.03.2021 19:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 21:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 22:28 X+1R, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 22:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR > VAN 06.03.2021 22:30 +1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > DİYARBAKIR 06.03.2021 23:57 X+8, 2+1 100 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Diyarbakır Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Mersin Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Mersin Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Mersin Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Mersin Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Mersin Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Mersin Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

DİYARBAKIR MERSİN GÜZERGAHI

DİYARBAKIR MERSİN YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin