Diyarbakır DİŞTİ - Osmaniye otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Diyarbakır DİŞTİ - Osmaniye otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Diyarbakır Osmaniye arası en yakın sefer 23 Haziran 2021 Saat 01:00 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Diyarbakır şehrinden kalkacaktır. Diyarbakır ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Diyarbakır Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
451.53 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 01dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
46

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

DİYARBAKIR OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 01:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > OSMANİYE 23.06.2021 01:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 08:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > HATAY 23.06.2021 09:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 09:30 TO19, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 10:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > HATAY 23.06.2021 10:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > Kuşadası 23.06.2021 10:59 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > Bodrum 23.06.2021 12:00 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > Bodrum 23.06.2021 12:00 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANTALYA 23.06.2021 13:00 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANTALYA 23.06.2021 13:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANTALYA 23.06.2021 13:59 TRVG, TRAVEG 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANTALYA 23.06.2021 14:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > OSMANİYE > İSTANBUL 23.06.2021 15:00 T2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > İZMİR 23.06.2021 15:00 1-N, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > İZMİR 23.06.2021 15:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANTALYA 23.06.2021 16:00 HP40, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > İSTANBUL 23.06.2021 16:30 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > OSMANİYE 23.06.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANKARA 23.06.2021 17:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANTALYA 23.06.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > ANKARA 23.06.2021 18:00 1-N, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > OSMANİYE 23.06.2021 18:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > KONYA 23.06.2021 19:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > OSMANİYE > HATAY 23.06.2021 19:29 TRAV, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > OSMANİYE > HATAY 23.06.2021 19:45 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > İSTANBUL 23.06.2021 20:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 21:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > OSMANİYE > KARAMAN 23.06.2021 21:30 HK38, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 21:57 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 22:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 22:00 T1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > OSMANİYE 23.06.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 22:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 22:00 TR40, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > HATAY 23.06.2021 22:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > HATAY 23.06.2021 22:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 23:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 23:30 tr3, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > OSMANİYE > KONYA 23.06.2021 23:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 23:57 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > OSMANİYE > MERSİN 23.06.2021 23:58 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > OSMANİYE > HATAY 23.06.2021 23:59 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

OSMANİYE DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 00:15 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 00:56 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 23.06.2021 01:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 23.06.2021 01:00 y2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 01:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 01:30 TRVG, TRAVEG 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 01:45 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 02:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 02:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 02:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 02:30 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 02:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 03:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 03:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 03:30 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 04:00 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 04:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 04:30 1-N, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 04:45 TO19, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 05:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 05:30 HK38, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 05:59 h2 1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 06:00 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 07:45 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 23.06.2021 08:45 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır HATAY > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 23.06.2021 11:29 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 11:31 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol HATAY > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 12:45 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 12:45 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 13:15 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > ARDAHAN 23.06.2021 14:45 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 23.06.2021 15:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 23.06.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 23.06.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 23.06.2021 16:45 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > IĞDIR 23.06.2021 17:45 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 18:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 23.06.2021 18:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 23.06.2021 20:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 20:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 21:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 21:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > Hizan 23.06.2021 22:00 2+1Y, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 22:15 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm OSMANİYE > DİYARBAKIR 23.06.2021 22:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 22:15 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > OSMANİYE > DİYARBAKIR > VAN 23.06.2021 22:15 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 22:30 2+1M, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 22:43 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 23:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 23:15 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > BATMAN 23.06.2021 23:30 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANTALYA > OSMANİYE > DİYARBAKIR > SİİRT 23.06.2021 23:58 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Diyarbakır Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

DİYARBAKIR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Diyarbakır - Mardin Osmaniye Uzaklık: 855.38 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Osmaniye Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Osmaniye Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Bingöl Osmaniye Uzaklık: 1,764.65 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Osmaniye Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Osmaniye Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

DİYARBAKIR OSMANİYE GÜZERGAHI

DİYARBAKIR OSMANİYE YOL TARİFİ

0,8 km / 2 dakika: Dicle Blv. yönünden Turgut Özal Blv. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Elazığ Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde sola dönün

33 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sola yönelin

11,1 km / 11 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde hafif sağa dönün D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

204 km / 2 saat 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz